Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 626
  • 1524
  • 21

Już jest "cofnięcie polubienia"

  Panowie nerwowi  😄   PAX VOBISCUM !  😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


pablo_ck napisał(-a):
@Artur nigdy się nie sugeruje tym co piszą ludzie 😉 Dla mnie tamto zdjęcie było super.....teraz Twój awatar też jest fajny, ale nie ma już tego czegoś. To moja prywatna opinia 🙂

Tych akcji to już kompletnie nie rozumiem. Jakieś scalanie i mieszanie szyków, czy to nie warto usystematyzować? Zaczynam się gubić.

bajzel.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36829
  • 1370

Pogaduchy

Były posty przenoszone z drugiego wątku.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6089
  • 109

Pogaduchy

Rzeczywiście komunikat dość nieczytelny 😉 W innym temacie rozmowa "zeszła na drugi plan", więc aby nie kasować postów nie na temat przenieśliśmy je tutaj i stad ten komunikat 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Piotrekk85 napisał(-a):
Były posty przenoszone z drugiego wątku.

Dwa odrębne tematy i tylko "drobna kosmetyka"? Gubi się w ten sposób sens wątku.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Artur napisał(-a):
Rzeczywiście komunikat dość nieczytelny 😉 W innym temacie rozmowa "zeszła na drugi plan", więc aby nie kasować postów nie na temat przenieśliśmy je tutaj i stad ten komunikat 🙂

"Zbaczanie z trasy" to nie całkiem rzadkie zjawisko. Przyjmuję to na klatęEmotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim to dzieje się celowo 😉 Hehe chcemy przejąć kontrolę nad Twoim mózgiem 😉 Oczywiście odbierz to jako żart....Owszem bałagan w tym wątku jak w kwietniu...kwiecień plecien poprzeplata trochę zimy trochę lata...
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


pablo_ck napisał(-a):
@burebusek to dzieje się celowo 😉 Hehe chcemy przejąć kontrolę nad Twoim mózgiem 😉 Oczywiście odbierz to jako żart....Owszem bałagan w tym wątku jak w kwietniu...kwiecień plecien poprzeplata trochę zimy trochę lata...

Ja tego tak nie odbieram. Mózgu w tym wieku nie da się "wyprać" Emotikon: Mrugający

Paogaduchy.PNGPrzechwytywanie przesunięć.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Burza myśli....."biję się z nimi" bo nie podoba mi się juz tak jak kiedyś na początku Nasz Orange. Czasem mam wrażenie ze to jakaś "gra", "wyścig". Myślę usunąć swoje konto całkowicie bo czuję że to nie jest już miejsce w którym chciałbym się udzielać.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy [o korzyściach z bycia Orange Heroes]

Mam jeszcze jedną propozycję - teraz walczę o społeczność Orange Heros, może mnie nie "zbanujecie" 😜 😜 Każda informacja w sieci - informacja sprawdzona, dająca rozwiązanie to pewnego rodzaju wartość mająca swoją cenę. Pracownicy na BOK którzy udzielają pomocy są w pracy, dostają za to wynagrodzenie 🙂 A my??? Jesteśmy pewnego rodzaju "Wirtualnym Biurem Obsługi Orange" - a może by tak dla najaktywniejszych użytkowników - a jest ich trochę przygotować chociaż rabaty na abonament/dodatkowy pakiet danych (np. 40%) albo nawet skroić specjalną ofertę - bo z jednej strony to my dopłacamy do tego "interesu" korzystając ze swjego transferu danych, etc....i nie piszę tego z chęci zysku bo nie potrzebuje.....tylko by traktować nas też fair play 🙂 Ja swój niemal cały dostępny transfer zużywam na "serfowanie" i udzielanie się na NO. Raz nawet aktywował mi się dodatkowy pakiet w ramach bezpiecznego Internetu. A dzidowska Lumia żre net jak szalona 😜 W pewnym stopniu społeczność Orange Heros tworzy markę Orange - oj pablo_ck już sobie nagrabił teraz 😜 😜 Już mam "przechlapane" 🙂 Ale taki już jestem, może czasem pokręcony, ale lubię jak ludzie chodzą szczęśliwi i zadowoleni 🙂