Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Rafał napisał(-a):

Mnie ma w sumie co ogrzewać, więc narzekać nie powinienem, ale i tak wolę jak jednak jest cieplej, będzie można przerzucić się na rower do pracy i nieco zmniejszyć objętość masy naturalnie ogrzewającej 😄


@Rafał Zalety z roweru...

12.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32378
  • 36488
  • 1369
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@RemiCzy ja mam rozumieć że jest zaproszony na blogowy zlot czy żle rozumiem?


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Pogaduchy

Zjazd blogowy orgańizowany przez zespół Wojtka jest niezależny od naszych spotkań z Nasz Orange.

 

nasze będą elementem programu dla Super Użytkowników nad którym teraz pracujemy.


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Pogaduchy


Piotrekk85 napisał(-a):
Drugi zlot na horyzoncie? https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Modemy_routery_i_inne/page/5/thread-id...

Ale faktem faktem niezalezńie od zespołu blogowego pracujemy nad kolejnym spotkaniem 🙂 @Piotrekk85 @Anonim

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

O proszę, ja nie wiem czy dostanę wolne na ten termin, walczę z koordynatorem 😜 Ale zapowiada się chyba super, zlot jest w terminie OWF 2017 😜 Chyba żona mi uszy urwie jak się dowie że tu zlot Blogowy, tu Nasz Orangeowy 😜 Hehe.....ale zawsze się będe starał być z Wami - szkoda że nie udało się połączyć obu spotkań - bo początkowo chyb atak zakladano...ale....jest Panowie konkurs - jest 5 miejsc tak więc startujcie 🙂 Pozdrawiam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32378
  • 36488
  • 1369

Pogaduchy

Kiedyś trzeba pracować... 🙂 u mnie czerwiec gorący, ale nie ze względu na pogodę.

Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7796
  • 80

Pogaduchy [wątek o burzach przeniesiony z innego tematu]

@Anonim w samą porę burza minęła. Zdecydowanie popieram, podczas burzy najlepiej powyłączać co się da. Ostatnimi laty są tak gwałtowne, że lepiej nie ryzykować spaleniem sprzętu.
▬▬▬
►Post będący odpowiedzią na wpis pochodzący z «Zatrzymanych chwil» - Moderator Wiktor◄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy [wątek o burzach przeniesiony z innego tematu]


Rafał napisał(-a):

@burebusek w samą porę burza minęła. Zdecydowanie popieram, podczas burzy najlepiej powyłączać co się da. Ostatnimi laty są tak gwałtowne, że lepiej nie ryzykować spaleniem sprzętu. 


@RafałJaka burza w W-wa 15stopni  piękny wieczór 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32378
  • 36488
  • 1369

Pogaduchy [wątek o burzach przeniesiony z innego tematu]

Może i na NO będzie poradnik http://orange.pl/burze - może choć parę osób przeczyta i w wakacje nie będzie kolejek w salonach po wymianę urządzeń.