Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Przeczytałem sobie artykuł z pewnej strony nt. terminologii używanej w branży telekomunikacyjnej. Cytuję zaledwie ułamek opisu: "Każda branża ma swój slang. Telekomunikacja również. Tak jest! Pamiętam swoje pierwsze dni u pomarańczowego. Ludzie rozmawiali, słychać było ciągły harmider, plusy i minusy pracy na open space. O czym oni gadali? Jakie MNP? Jaki churn? Okres Z, co? Slang telekomunikacyjny jest uroczy i trochę czasu mija zanim człowiek załapie o co kaman. Oczywiście, częściowo jest to kwestia procesów, jakie zachodzą u opów. Częściowo zaś kwestia nomenklatury, z tym, że reguły tworzą tu sami pracownicy :)"

I bądź tu mądry panie "Kowalski" Emotikon: zakłopotany

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Wszystko powoli da się ogarnąć. Trzeba tylko czasu 😉 😜 😉
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Witaj maj, pierwszy maj Emotikon: Bardzo szczęśliwy Przywitał mnie (chyba Was też) soczystą zielenią i słonecznie ubarwionymi kwiatami. Życzę wszystkim ze Społeczności NO pogody ducha i samych przyjaznych doznań w tym pierwszym, i długim majowym weekendzie. Wiem, że nie dla wszystkich oznacza to samo, ale chociaż wykrzeszcie z siebie nutkę optymizmu...że bywało gorzej i słońce nad nieboskłonem dla wszystkich świeci jedno. Polecam Don Wasyl & Cygańskie Gwiazdy - Jedno jest niebo dla wszystkich - Glinojeck 2009 r. w https://www.youtube.com/watch?v=sruxc1mcqrc

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Misiek62 @Anonim @Piotrekk85 

Jak żyć i pomagać na NO jak nas już nie ma?.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17892
  • 186

Pogaduchy


vdsl2 napisał(-a):

@Misiek62 @burebusek @Piotrekk85 

Jak żyć i pomagać na NO jak nas już nie ma?.


Za to @mabud73 wypłynął z odmętów gdzie go życie zawodowe wessało.

 

tabele.JPG

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36827
  • 1370

Pogaduchy

Ale dziś spamujemy po różnych wątkach, ciekawe co na to moderatorzy jak przyjdą 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


vdsl2 napisał(-a):

@Misiek62 @burebusek @Piotrekk85 

Jak żyć i pomagać na NO jak nas już nie ma?.


@Anonim, nie ma ludzi niezastąpionych. Tylko niektórym się tak wydaje, że nic bez nich. A ja rozszalałem z muzyką w słuchawkach. Ech, cyganie! Mają to coś, co ładuje akumulatory Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Piotrekk85 napisał(-a):

Ale dziś spamujemy po różnych wątkach, ciekawe co na to moderatorzy jak przyjdą 🙂


Ja zaraz zmykam "podrapać" pazurkami na działce. Tylko odsłucham  sobie Golców https://www.youtube.com/watch?v=sruxc1mcqrc

Miłego dzionka od Bronka Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85 niech się cieszą ze jesteśmy i tutaj piszemy, bez obecnego Top 10 na NO wialoby nudą.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36827
  • 1370

Pogaduchy

A Ci co tylko czytają pewnie mają z nas niezły ubaw 🙂