Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Szanuje ludzi którzy kochają się na dobre i złe. Tak więc nie jesteś staroswiecki tylko jesteś normalny 😉
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


pablo_ck napisał(-a):
@mabud73 żyjesz??? Tęsknię 😜

@Anonim, sprawdzaj, czy @mabud73 "oddycha", bo ja twierdzę, że tak Emotikon: Bardzo szczęśliwyMabud 73.JPG

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Myślę że @mabud73 urządza nam majówkę w swoim super letniskowym domku 😉
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim @Anonim Jest aktywny i się loguje Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Przechwytywanie2.PNG


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy


pablo_ck napisał(-a):
Myślę że @mabud73 urządza nam majówkę w swoim super letniskowym domku 😉

Żyję, żyję ludziki. Dzięki za zainteresowanie. Nawał obowiązków i przygotowania do wspomnianej przez @Anonim majówki, niestety nie wypoczynkowej a roboczej ze względu na rozpoczynający się sezon. Zaglądam systematycznie na NO, no bo inaczej nie zaliczam dnia 😉 @Anonim, gratulacje 😄 Rozkręcasz się. Tak trzymaj 😄 No cóż...ilość zajęć wiosennych i zakres obowiązków domowo-roboczych robi swoje i uszczupla czas do realizacji hobby, ale za niedługo oczekiwana stabilizacja i narzekanie na mnie powróci 😛 Tymczasem trzymajcie się ciepło...myślę o społeczności non-stop 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Boję się tego Twojego 666 w liczbie komentarzy @mabud73 😜 Pisz coś szybko 😜

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Hehe, już po 666 śladu nie ma 😉
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Ja nadal widzę 666, chyba że mnie już coś opętalo 😉
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


pablo_ck napisał(-a):
Szanuje ludzi którzy kochają się na dobre i złe. Tak więc nie jesteś staroświecki, tylko jesteś normalny 😉

@Anonim, coś w tym jestEmotikon: Szczęśliwy Jak tu wytrwać do "Czterdziestolatka" Emotikon: Mrugający, skoro jestem w wieku "poborowym"? Najpierw wojsko się upominało, a od sześćdziesiątki Pan Bóg tworzy wojsko Aniołów. Tak więc obowiązuje mnie teraz zasada, że: @Anonim niech nic nie planuje, bo Pan Bóg Ci te plany skoryguje. Co przeżyliśmy, to nasze Emotikon: Bardzo szczęśliwyZnajomość.JPG

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim @mabud73Ja też widzę.....

Przechwytywanie1.PNG