Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Zespół Nasz Orange
  • 1108
  • 7822
  • 80

Pogaduchy

Domowe sposoby najlepsze 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

O proszę, @Piotrekk85 zdobył już poziom eksperta i jest "pomarańczowy". Zasłużone GRATULACJE 🙂 Tak trzymaj 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

@Anonim, pozwolę sobie na małą poprawkę...chyl czoła przed Piotrkiem a nie nad, bo chyba jeszcze nas nie opuścił 😉 Co do sporych zasobów wiedzy @Piotrekk85 nie śmiem nawet tdgo podważać, ponieważ tak jest...szacun wielki 🙂 Jeśli operujemy już metalami szlachetnymi to nie zapominajmy jednak że jeśli jest złoto to i istnieje srebro które na forum tworzymy my, pozostali 🙂 😉
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@mabud73dzięki za poprawkę i za poparcie 🙂 Pozdrawiam.......mhm.......nie wiem czy się stzrzeję już??? Ale jakoś nie chce mi się opuszczać domowego gniazda i jechać na najbliższe spotkanie 😕 I dlatego chyba odpuszczę sobie ten wypad. Chociaż żona nie m anic przeciwko, ale......


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 1
  • 0

Pogaduchy

Witam, czy ORANGE ma zamiar zrobić coś ze swoimi pracownikami? Proszę bardzo jak parkują na miejscówkach dla niepełnosprawnych: http://tablica-rejestracyjna.pl/WE795KS .Jeżeli się to nie zmieni, będzie wzywana SM....Wstyd !


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32413
  • 36659
  • 1369

Pogaduchy

Pomarańczowy już byłem, to kolor wiosenny 🙂

A kto będzie na zlocie?
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@annaladniak82a masz pewność że osoba ta nie jest uprawniona do parkowania na tych miejscach?? Osoba że stopniem inwalidy również ma prawo do etatu w Orange 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85  dobre pytanie, @mabud73 ma być, @Anonim ma pojawić się po 14-tej, a reszta???? @Katani1, @Misiek62, @Jarek napisali ze ich nie będzie. A Ty @Piotrekk85 będziesz???


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32413
  • 36659
  • 1369

Pogaduchy

Będę 🙂
Tylko zmiana pory na 11 nieco daję mi za duży wybór co do przyjazdu 😄 bo z jednej strony nie chce mi się rano wstawać, wolę ciapong niż bus, a jeszcze może bym coś zjadł w Wawie.

@Jozefg też się wybiera z Olsztyna.

Poza tym czekam na odp. @Artur-a w wątku zlotu czy o 11 ruszamy czy przyjść wcześniej by ogarnąć logistykę na recepcji. Bo chyba bez blaszki nas wiele nie wpuszczą...
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


pablo_ck napisał(-a):

O proszę, @Piotrekk85 zdobył już poziom eksperta i jest "pomarańczowy". Zasłużone GRATULACJE 🙂 Tak trzymaj 🙂


@Piotrekk85, gratuluję Emotikon: Bardzo szczęśliwy Na zlocie proponuję Wam "ściepę" na koszyk pomarańczy, żeby "zieloni" dostali jeszcze większej motywacji. Szacun dla wszystkich!