Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32338
  • 36297
  • 1366

Pogaduchy

Cicho coś...


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Cicho, bo wszyscy chyba zajęci 🙂 Niektórzy zmieniają koszulki z zielonych na pomarańczowe 😉 a inni zajeli się porządkami na forum... @Rafał, rozkręciłeś sie ...hehe 😉 Ja nie mam siły nawet lapka odpalić...sezon budowlany mnie dopadł i "porachował" mi kości. Po zimie nie mogą się odnaleźć 😉 Siłka za darmochę...

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17816
  • 186

Pogaduchy


mabud73 napisał(-a):
Cicho, bo wszyscy chyba zajęci 🙂 Niektórzy zmieniają koszulki z zielonych na pomarańczowe 😉 a inni zajeli się porządkami na forum... @Rafał, rozkręciłeś sie ...hehe 😉 Ja nie mam siły nawet lapka odpalić...sezon budowlany mnie dopadł i "porachował" mi kości. Po zimie nie mogą się odnaleźć 😉 Siłka za darmochę...

Chyba prze-siłka 😉 @mabud73 a co do koszulek, pamiętasz ... kopareczka, opaseczki, koszulki


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

A jak! Pamiętam. Na zlocie upomnę się do @Artur -a, o obiecaną koparkę w abonamencie 😉

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17816
  • 186

Pogaduchy

ha ha ha @mabud73 jak już będziesz "walczył" to zadbaj, żeby u mnie Orange wprowadził światłowód, żebyśmy kopareczkę wykorzystali efektywnie, po promocji u Miśka 😉 bo u mnie w biurze konkurencja będzie rozprowadzać światełko pod zlecenie mojej "centrali" i to prawie pod nosem Pomarańczki.


Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7791
  • 80

Pogaduchy

@Artur lepiej koparką przybądź na zlot 🙂 @mabud73 Należą się w końcu Wam te rozwiązania za pomoc! 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Nie, no dzięki @Rafał 😉 Zadziałało to na mnie jak lecznicza dawka magnezu na wypalone i bolące mięśnie 😉 Nawet mi "spam" w powiadomieniach nie przeszkadza 😉

Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7791
  • 80

Pogaduchy

@mabud73 Słyszałem, że najlepszy balsam to basen, bądź sauna jak już mięśnie bolą, a przed pracą polecam sok z wiśni 😉 Cieszę się, że "spam" nie przeszkadza, bo troszku jeszcze go narobię!


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Można by rzec, @Rafał, że na swoim fachu zjadłem zęby...rzekomo 😉 Mam swoje sprawdzone sposoby na takie przypadłości...gorąca kąpiel, uzupełniający magnez i praca od poranka następnego dnia. Po zimowym zastoju wystarczą mi trzy do czterech dni i wszystko się normuje, ale dzięki za podpowiedź 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Fajnie że na wiosnę robicie małe porządki 🙂 Ja pochylam głowę przed @Piotrekk85 🙂 Myślę ze 200 rozwiązań zdobędzie do końca czerwca, ale........wiedza Piotrka jest tutaj na Nasz Orange "złotem".