Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Pogaduchy

Przepraszam @Mikołaju że przeoczyłem,
.... w takich chwilach mówię że czas na życzenia jest oktawę przed i oktawę po 😉 

 

Przechodząc do meritum, życzę Ci wszystkiego najlepszego,
w obszarze działania zawodowego
jak najmniej "spamu" problematycznego
w obrębie społeczności Orange Naszego 😉 

 

a prywatnie, dużo zdrowia i radości,
bo gdy radość w nas gości
można przyjąć, że pozostałe obszary życia
nie  są źródłem zmatwień, zatroskania. 

 

 

PS, dopiero przejrzałem kilka postów do tyłu, faaaaaajne torciki.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Pogaduchy

co do serca ja też nie od macochy, mam pamiątkę po tych czasach, fajna MP-3ka...

 

MP 3ka-.jpg jeszcze kompletna, słuchawki i przejściówka usb do wgrywania.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 92
  • 0

Pogaduchy


Misiek62 napisał(-a):

co do serca ja też nie od macochy, mam pamiątkę po tych czasach, fajna MP-3ka...

 

MP 3ka-.jpg jeszcze kompletna, słuchawki i przejściówka usb do wgrywania.


Super 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1687
  • 34

Pogaduchy

@Misiek62 Dziękuje za życzenia, czasem się nie przejmuj. Mrugający mężczyzna

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Mikołajwszystkiego najlepszego!!!! 🙂 100 lat pracy w korporacji, korporacji Orange oczywiście 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Mikołaj napisał(-a):

@Piotrekk85, @pablo_ck, temat na razie zostaje, dyskutujecie i bawcie się dobrze! Mrugający mężczyzna Ale pamiętajcie, liczę, na mniej niemerytorycznych wpisów w pozostałych tematach. Robot pokazuje język


@Mikołaj, a o wiośnie też tu można? Bo jakby co, skowronki i szpaki już są. To szpiedzy, a raczej pluton zwiadowców Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Pogaduchy


burebusek napisał(-a):

Mikołaj napisał(-a):

@Piotrekk85, @pablo_ck, temat na razie zostaje, dyskutujecie i bawcie się dobrze! Mrugający mężczyzna Ale pamiętajcie, liczę, na mniej niemerytorycznych wpisów w pozostałych tematach. Robot pokazuje język


@Mikołaj, a o wiośnie też tu można? Bo jakby co, skowronki i szpaki już są. To szpiedzy, a raczej pluton zwiadowców Emotikon: Bardzo szczęśliwy


@Anonim, w "pogaduchach" można o wszystkim, jak sam temat na to wskazuje 😉 Swoją drogą, wiosna by się już przydała, ale znając życie trochę jeszcze to potrwa 🙂 ...będąc "starym smartfonem" potrzebuję już naładowania baterii Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1687
  • 34

Pogaduchy

@Anonim Zgadzam się z @mabud73 Mrugający mężczyzna

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@burebusek, w "pogaduchach" można o wszystkim, jak sam temat na to wskazuje 😉 Swoją drogą, wiosna by się już przydała, ale znając życie trochę jeszcze to potrwa 🙂 ...będąc "starym smartfonem" potrzebuję już naładowania baterii Emotikon: Bardzo szczęśliwy

@mabud73, proponuję wyższe partie gór, gdzie słońce dobrze o tym czasie już ładuje. Solarium odradzam Emotikon: Bardzo szczęśliwy


 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Pogaduchy


@mabud73, proponuję wyższe partie gór, gdzie słońce dobrze o tym czasie już ładuje. Solarium odradzam Emotikon: Bardzo szczęśliwy


 


@Anonim, wystarczyło by kilka dni na leśnej działce, nawet teraz, ale...czasu mało, obowiązki i obowiązki...całe szczęście ze wiosna w końcu kiedyś przyjdzie, a po niej lato i totalna spiekota na którą osobiscie nie narzekam 😉