Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@mabud73, sam sobie motto wymyśliłeś, więc masz za swoje. Co najwyżej, może ogłosić by zbiórkę na brykę azjatycką "sampchaj"...najnowszy model? Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Pogaduchy

ahahaha, @Piotrekk85 jak zawsze niezawodny w tworzeniu okolicznościowego awatara. Super! Aż zgłodniałem 😛

 

piotrekk85.PNG

 

Kto jeszcze się z nami bawi? 😄

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32450
  • 36854
  • 1371

Pogaduchy

Myślałem, że nikt nie zauważy 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Chyba przedtem coś gryzłeś (do Artura). Czy burebasek też może przepędzić sobowtóra? No i wydaje mi się, że po małpie powinien być nick...raczej znika! to już kolejna edycja.Coś się zmieniło?

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85,jakiś zezowaty ten "piernik" Mrugający mężczyzna Toruński może? Heh,doszukałem się bogactwa w uszach. W prawym funt, w lewym fałszywka euro Mężczyzna pokazuje język Mam bujną wyobraźnię, prawda?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32450
  • 36854
  • 1371

Pogaduchy

Hihi 😉 no dosyć.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Piotrekk85 napisał(-a):
Hihi 😉 no dosyć.

Żebym wiedział, to chwyciłbym za piłę spalinową i "rozjaśnił" nieco horyzont. Moda się szerzy, a i słońce wynagrodziłoby ponury czas Mrugający mężczyzna


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32450
  • 36854
  • 1371

Pogaduchy

Ja umiesz piłą się posługiwać to mam kilka drzewek na działce do ścięcia - póki przepisów nie zmienili 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Jakże by nie? Żebym wiedział, że tak się sprawy potoczą, to teraz ciąłbym bez pozwolenia. Tylko że ja dbam o ekologię i w miejsce wyciętych rosną już nowe. Tak przypuszczam, Tobie trzeba drwala z okolicy, bo ja jestem "zawieszony" pomiędzy górami i dawnym centrum GOP - kto wie, to zna skrót.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Nie mogę spokojnie patrzeć, jak wokół łączności internetowej oraz telefonicznej jest tak ogromna masa problemów.To już poczta pantoflowa w dawniejszych formach była bardziej wyrazista.Ktoś na kogoś się obraził, ktoś dał po pysku za pomówienie, a dzisiaj? Jest nerwowo, bo to i tamto nie działa.Gdzie nie spojrzysz, tam oczy skierowane w coraz bardziej zaawansowaną technikę.A im więcej techniki, tym człowiek szybciej się gubi. Co ciekawe, bez niej obecnie ani rusz.Przedtem np. do telefonu wystarczyła instrukcja i raczej samemu wchodziło się w konfigurację sprzętu.Dzisiaj niezbędnym narzędziem wszechstronnej pomocy są konta, stworzone na zwiększone oczekiwania wobec Operatora i nie tylko.Dzięki temu, tzw. ruch w sieci jest tak duży, że nawet światłowody "nie połykają" mocy przerobowej.Nie zazdroszczę niczego informatykom, w jego ogólnie pojętym słowie.Na przeszkodzie zawsze wiatr wieje w oczy, a Wy jak mróweczki.Szacun!