Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  dziewczyny nas od zwiedziły Kinga i Asia a czemu brak  @Rafał , @Wiktor , @Wojciech  i @Bartłomiej


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

Cześć @livr , raczej jutro padnie rekord...chyba że się włączy więcej osób. Pewnie czytają, jak fajną bajkę do poduchy Emotikon: Bardzo szczęśliwy Jeszcze nigdy tak nie było, odkąd tutaj jestem...nie bolą Was buzie od tego "gadania"? Emotikon: Mrugający 


Od gadania nie, ale od śmiechu tak, tak,tak 😂😂😂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18461
  • 52783
  • 713

Pogaduchy

Na chwilkę was opuszczę ale niebawem się znów pojawię. Nie przekroczcie tylko 1 k beze mnie Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18461
  • 52783
  • 713

Pogaduchy


@wscieklaewkanapisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

Cześć @livr , raczej jutro padnie rekord...chyba że się włączy więcej osób. Pewnie czytają, jak fajną bajkę do poduchy Emotikon: Bardzo szczęśliwy Jeszcze nigdy tak nie było, odkąd tutaj jestem...nie bolą Was buzie od tego "gadania"? Emotikon: Mrugający 


Od gadania nie, ale od śmiechu tak, tak,tak 😂😂😂


Trzeba Ewcia trenować mięśnie brzuszka HAHAHAHA Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17810
  • 186

Pogaduchy

Obiecałem "ozdoby"

 

drzewko nr 1 - w domudrzewko nr 1 - w domudekoracja w ogródku, prze domemdekoracja w ogródku, prze domem

 

będzie jeszcze jedno drzewko w domu, ale czeka na ubranie, dopiero co przywiezione.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@ketrasaArturnapisał(-a)

Na chwilkę was opuszczę ale niebawem się znów pojawię. Nie przekroczcie tylko 1 k beze mnie Emotikon: Bardzo szczęśliwy


@ketrasaArtur  zwiewa przymulony. Ty się poprawiaj, a nie mykaj!

@Misiek62 , śliczności...wnuczęta będą zachwycone Emotikon: Bardzo szczęśliwy

A Ty @DawidOrange  więcej gadaj. Tak, by przepona pracowała, bo my się naprodukowaliśmy. Dawaj więcej czadu Emotikon: Szczęśliwy 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@ketrasaArturnapisał(-a)

@wscieklaewkanapisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

Cześć @livr , raczej jutro padnie rekord...chyba że się włączy więcej osób. Pewnie czytają, jak fajną bajkę do poduchy Emotikon: Bardzo szczęśliwy Jeszcze nigdy tak nie było, odkąd tutaj jestem...nie bolą Was buzie od tego "gadania"? Emotikon: Mrugający 


Od gadania nie, ale od śmiechu tak, tak,tak 😂😂😂


Trzeba Ewcia trenować mięśnie brzuszka HAHAHAHA Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Co racja to racja @ketrasaArtur 🙂 więc na tą chwilę siadam i zaczynam trening 🤗 a Wy tu sobie trenujcie paluszkami Emotikon: Bardzo szczęśliwy po klawiaturce Emotikon: Język Pa, pa, pa 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Pa, pa, pa...Ewcia jak wróci, po buzi nam da Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

Pogaduchy

@ketrasaArtur @Anonim Też witam Emotikon: LOL

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  aż tak wygłodzony jesteś 😄


@Citi2017 , sam się @Anonim  pochwalił, ze jest szczupły. Wszystko, co dobre, oddaje pieskom Emotikon: MrugającyEmotikon: Język Do rogacza ma daleko, bo kawaler...chyba że taki z niego "diabełek z rogami" Emotikon: Mrugający. Pamiętam, że mieliśmy bandę, która chodziła po Herodach ze swoimi atrybutami i własną inscenizacją tekstową do wyuczenia. A potem na styku "wpływów" przepychanki z inną bandą. @Anonim  nadałby się na takie wcielenie diabła ze swoją sylwetką Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Ten reniferek oddaje mnie z postury 🙃 Jakie mam wcielenie... tego nie powiem 😎