Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Pogaduchy


@ketrasaArturnapisał(-a)

 Widziałem że w sprawie gier dużą wiedzę ma @-brtk- Może coś podpowie więcej w tym temacie: https://nasz.orange.pl/t5/Modemy-i-routery/Port-fowarding-Funbox-2-0/m-p/174447#M12509.

 

Nie mam dostępu do usług internetowych Orange, wiec sam nie jestem w stanie tego sprawdzić. Może to kwestia softu w routerze lub jakiejś wewnętrznej blokady.


Coś tam podpowiedziałem 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18485
  • 52928
  • 716

Pogaduchy

@-brtk- dzięki. Masz wiedzę, temu Ciebie zaproponowałem do pomocy. Ja nawet routera Orange tera nie mam, wiec dla mnie było by zdecydowanie trudno coś podpowiedzieć Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Pogaduchy

Ja też nie mam, ale przeważnie działanie jest takie same w routerach i coś tam pamiętałem sprzed 3 lat, jak jeszcze posiadałem Funboxa 2.0. Tez na ipv6 zmieniało mi samo porty. 

Dodatkowo powinni przemodelować panel w swoich urządzeniach by nie było opcji przekierowania portow, bo przecież przy IPv6 opcja przekierowania jest bez sensu, dostaje się publiczne IP, po którym łączymy się z urządzeniem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18485
  • 52928
  • 716

Pogaduchy

@Anonim czasami trzeba na chwilę opuścić, by ponownie zawitać na NO. Dzięki, że poczekaliście z 1 k Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18485
  • 52928
  • 716

Pogaduchy


@-brtk-napisał(-a)

Ja też nie mam, ale przeważnie działanie jest takie same w routerach i coś tam pamiętałem sprzed 3 lat, jak jeszcze posiadałem Funboxa 2.0. Tez na ipv6 zmieniało mi samo porty. 


Własnie, ale wiedzę w tym zakresie masz, tym bardziej, że grami online też się zajmujesz. Ja nigdy portów nie zmieniałem i nie chciałem podpowiadać po omacku. Grami online w sieci wewnętrznej LAN miałem do czynienia jakieś 15 lat temu. Od tamtego czasu zmienił się sprzęt i możliwość grania przez internet. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18485
  • 52928
  • 716

Pogaduchy

Czyżby kolacja za pasem, że tak cicho się zrobiło??

To ja też coś niecoś wchłonę i na nowo zawitam Emotikon: Język


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Pogaduchy

@ketrasaArtur 

 

Czekamy z 1000 🙂🙂.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18485
  • 52928
  • 716

Pogaduchy

@DawidOrange dzięki, ale już jestem. Idę tylko na kolacyjkę i za chwilkę ponownie jestem Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Pogaduchy

@ketrasaArtur 

 

Dobrze,że zamierzasz wrócić jeszcze dzisiaj 🙂🙂.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18485
  • 52928
  • 716

Pogaduchy

@DawidOrange jestem już ponownie Emotikon: Język