Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Citi2017 ja się cieszę, że jest tylu użytkowników na NO i z każdym można miło porozmawiać, a zespół NO zawsze coś podpowie i dopilnuje by wszystko grało Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Witam wszystkich Emotikon: Bardzo szczęśliwy

@ketrasaArtur , ja Ci chyba podwędzę ten cukier z Twoich zapasów zimowych, bo za bardzo cukrujesz Zespołowi NO Emotikon: Język Pytasz, co Cię ominęło? Nasze fantazje kisielowe, czyli zawody. @Kinga  musi mieć jakieś złe skojarzenia, bo podcięła skrzydełka fantazji miśkowi, Krzyśkowi i mnie Emotikon: Zaskoczony Emotikon: Smutny A tak się fajnie gadało przed snem...i zostały tylko kolorowe sny do "przerobienia" na poduchach. Pogaduchy to przecież forma wzajemnego poznawania się, kto o czym śni, marzy, czy w realu robi. Gdzie, jak nie tutaj? Z technicznych od razu by nas wyrzucili Emotikon: Język Proponuję więc odtworzenie przy pomocy linka, wczorajszego programu "Sprawa dla reportera" Elżbiety Jaworowicz i może ze sztuczną inteligencją (człowiek w kapeluszu, przewracający oczami) będzie nam łatwiej? Albo jeszcze lepiej...wspomóżmy tego młodego, zdolnego chłopaka w jakikolwiek sposób wypromować, i tak, jak prowadząca program powiedziała, by ten talent nie został "wyeksportowany" do zagranicznej finansjery, tylko by nasz rodzimy kapitał zatrzymał go u siebie. Ja to proponuję także Orange, ale obawiam się, że to nie ten adres. 

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017 , mam dobre wieści dla Ciebie. @Piotrekk85  nie może bez nas wytrzymać, bo widziałem Jego dwa wejścia online. Zaśpiewam trochę inaczej niż Krzysztof Krawczyk: wróć do nas, wróć Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  witaj @Kinga  chyba zła jest na nas zawczoraj 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7922
  • 37

Pogaduchy


@Anonim napisał(-a)
@Kinga  musi mieć jakieś złe skojarzenia, bo podcięła skrzydełka fantazji miśkowi, Krzyśkowi i mnie Emotikon: Zaskoczony Emotikon: Smutny

A przyznaję, miałam! Z rana przyprawiliście mnie i sadze, że nie tylko mnie o rumieniec. Emotikon: zakłopotany Ale bądźcie tak kochani i zakończmy ten temat. Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 


@Citi2017 napisał(-a)

@burebusek  witaj @Kinga  chyba zła jest na nas zawczoraj Emotikon: Szczęśliwy


Absolutni nie. Raczej skrępowana! Emotikon: zakłopotany ...i zapracowana! Emotikon: Bardzo szczęśliwy



Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52794
  • 713

Pogaduchy

Witam @all na NO. Za chwilkę do domciu Emotikon: Mrugający

 

@Citi2017 myślę, że nie powinno być aż tak tragicznie Emotikon: Mrugający @Kinga  ma obowiązek, aby porządku pilnować na NO.

 

@Anonim nie myśl, że się podlizuję. Piszę to co uważam za stosowne i szanuję wszystkich ludzi, i tych małych i tych wcześnie urodzonych Emotikon: Mrugający


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@Kinga  mnie lub @Anonim się wtykasz hi hi 😄


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52794
  • 713

Pogaduchy


@crodlaynapisał(-a)

Witam witam 😀

 

Cholipka, chciałem awansować i zdobyć jakieś rozwiazania ale wszyscy mnie wyprzedzaja 😞


To pewnie przez ten ból głowy, bo jakoś się mocno trzymasz łapkami za głowę Emotikon: Mrugający. Nie martw się, jeszcze przyjdzie czas i na Ciebie, czego Ci bardzo życzę Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Kinga  prosi nas o schowanie kisielu do kredensów Emotikon: Mrugający @Citi2017 , może kupimy @ketrasaArtur  lizaki? Mówi, że się nie podlizuje...może zapomnieć, jak to się robi Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52794
  • 713

Pogaduchy

@Anonim tylko dużo poproszę, bo ja wprost przepadam za słodyczami Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Dostaniesz cukrzycy i trzeba będzie Ci odjąć do dymiona na bimberek Emotikon: Mrugający