Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 169
  • 766
  • 2

Pogaduchy

Witam witam 😀

 

Cholipka, chciałem awansować i zdobyć jakieś rozwiazania ale wszyscy mnie wyprzedzaja 😞

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Witam Wszystkich na forum NO 😎


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17830
  • 186

Pogaduchy

Hej Hej

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Żeby nie było, iż nabijam sobie licznik, to po kolei.

@andrzej1441 , zsiadłe mleko do omaszczonych pyrów jest super w upalne dni, albo jak ktoś ma jedyną żywicielkę, czyli krowę. Wiem, co mówię, ponieważ koza tuczyła świnię, krowa nas i teraz gadają, że jestem na mleku chowany Emotikon: Bardzo szczęśliwy Mówię tak niektórym ładnym dziewczynom i jeszcze żadna się nie obraziła Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 @Citi2017 , mów za siebie, że nikt nie ma apetytu. Taki Tadek-niejadek prędzej dostanie anemii, a Piotrek wróci...wróbelki ćwierkają nieśmiało.

@bluesmanniak , tak, jestem na dożywotnich wczasach i rzadko kiedy obiad jest bez kompotu. Np. przy plackach ziemniaczanych. Piwo kiedyś służyło mi bardziej, ale z Tobą się kuflem stuknę Emotikon: Bardzo szczęśliwy

@crodlay , cierpliwość to cnota i rozwiązania same zaczną Ci wpadać Emotikon: Bardzo szczęśliwy

@Misiek62 , zrobisz "screena" Emotikon: Mrugający swojej gawry? Witaj funfelku Emotikon: Bardzo szczęśliwy 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6524
  • 15983
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  Eh i@Anonim  na mnie krzyczy  nie wiem czemu 🥺

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  Eh i@Anonim  na mnie krzyczy  nie wiem czemu 🥺


@Citi2017 , wcale, że nie krzyczę Emotikon: Smutny Powiedziałeś za wszystkich, że nikt nie ma apetytu. Mów zawsze za siebie. I o to masz do mnie pretensje? @Anonim  głaszcze swoje psy i ma strasznie daleko do Ciebie. Ja zresztą też, bo przy piwku bym Ci wszystko wyjaśnił, jak bardzo się przejmujesz każdym moim słowem Emotikon: Szczęśliwy Wrzuć na luz Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

Pogaduchy

U mnie z czego mówiłem niedawno w moim 1 poście, budują światłowód ludzie z Nexery (na którym Orange będzie dzierzawić łącze), Dzisiaj od rana przyjechali i budują 1 raz tak długo, jest 18:35 ciemno i nadal pracują przy budowie światłowódu Emotikon: Bardzo szczęśliwy 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6524
  • 15983
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  jestem marudny 🥺

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017  nie martw się bo Piotrek wróci, @Anonim też cię lubi, nie ma co się dołować 😊

Jakiś fajny film puść 🤨


Zespół Nasz Orange
  • 1139
  • 8431
  • 23

Pogaduchy


Jakiś fajny film puść 🤨


@Citi2017 a przed filmem spróbuj wytypować kiedy dokładnie na forum będziemy mieć 70k zarejestrowanych użytkowników 🙂

https://nasz.orange.pl/t5/O-spo%C5%82eczno%C5%9Bci/70k-zarejestrowanych-u%C5%BCytkownik%C3%B3w-zbli%...

Oczywiście zachęcam wszystkich, którzy jeszcze nie odwiedzili tego wątku i nie obstawili daty 🙂 Macie jeszcze 11 minut 🙂