Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Zespół Nasz Orange
  • 3067
  • 11998
  • 66

Pogaduchy 3.0

To elegancko @Citi2017 Dzięki że sprawdziłeś 🙂 Jak tam praca? Pewnie wszystko dobrze, ponieważ zaglądasz ostatnio rzadko.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 577
  • 2437
  • 5

Pogaduchy 3.0

Pomyślałem, choć nie wiem na ile to jest możliwe, że może warto najbardziej zaangażowanych użytkowników (nie to żebym miał siebie na myśli) niejako zaprosić do zespołu nasz orange albo rozdawać jakieś kody rabatowe na przedłużenie zawarcie nowej umowy albo obniżenie rachunku.

Z niezwykłą przyjemnością ale jednak nie da się ukryć że forum nasz orange robi kawał dobrej roboty którą w innym wypadku robiliby technicy, ludzie na infolinii itd.
Choć nie wszyscy abonenci orange wiedzą, że takie forum w ogóle istnieje.  🙂 
To tylko taka luźna refleksja. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2094
  • 10088
  • 83

Pogaduchy 3.0

@_Artek_ Jestem na nie. Mógłby wystąpić zarzut konfliktu interesów.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14039
  • 57754
  • 697

Pogaduchy 3.0

@_Artek_Uważam, że zależność z operatorem mogłaby rodzić podejrzenie stronniczości w obiektywnym podejściu do spraw tu rozpatrywanych. To co robimy, robimy hobbystycznie i niech tak zostanie...


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 577
  • 2437
  • 5

Pogaduchy 3.0

Nie mówię o tym żeby orange nas zatrudniał raczej chodziło o to żeby jakoś doceniał to że udzielamy się na forum, przy każdym nowym zamówieniu jest miejsce na kod rabatowy...... czyli kody istnieją 😄


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14039
  • 57754
  • 697

Pogaduchy 3.0

@_Artek_A nie wydaje Ci się, że wtedy właśnie powstałoby uzależnienie? Ja piszę, operator mi daje...

Teraz możemy mówić o braku zależności, bo przecież wszystkie trofea, rangi i punkty to symbolika, a nie nagradzanie "jedynie słusznych treści". Właśnie takiego osądu i sytuacji warto czasem unikać jak ma się być obiektywnym...


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 577
  • 2437
  • 5

Pogaduchy 3.0

Rozumiem, ale ja i tak jestem uzależniony od orange nie dlatego że pomagam na forum tylko dlatego że nie ma u mnie innego operatora 😄 ale wien co masz na myśli. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14039
  • 57754
  • 697

Pogaduchy 3.0

@_Artek_Tylko z wyborem operatora nie masz wyjścia. Tu masz...możesz się nie udzielać. Skoro to robisz, to chcesz, a nie musisz...taka różnica


Zespół Nasz Orange
  • 3067
  • 11998
  • 66

Pogaduchy 3.0

@_Artek_ fajnie że się zainteresowałeś tematem 🤗 W przeszłości różne rzeczy już mieli nasi Herosi. Obecnie dajemy im to co jest tutaj: https://nasz.orange.pl/t5/custom/page/page-id/HerosiOrange

Także fajne gadżety i niespodziankę urodzinową. Najważniejszą rzeczą jest jak zwykle zlot społeczności. Nie ma to jak spotkać się na żywo.

Co do rabatów, kto wie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32717
  • 38412
  • 1384

Pogaduchy 3.0

Nie wiem czy można pisać publicznie, ale były kiedyś testy pewnej usługi - i niektórym rabat trwa 😉 ale cichosza 🙂