Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 645
  • 2105
  • 3

Pogaduchy 3.0

Hej 

 

Dokupiłem podstawę EA FC24 PC po podaniu klucza gra nie pojawia się w mojej bibliotece a podając ponownie kod pisze wykorzystany ze sprzedawcami wyjaśniłem kwestie ale znalazłem takie coś że nie ważne gdzie kupisz kod ea app nie wbija kod do mojego zbioru gier tu o tym piszą https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/brak-gry-w-bibliotece-po-wpisaniu-kodu/m-p/12965128/hi...

 

Co radzicie co teraz zrobić 😞

 

dobiłem się z trudem do czatu EA

 

Pozdrawiam 🙂 

 

________________
* Post przeniosłem z tematu Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange 🙂 ?. _ scaliłem wpisy – moderator Michał


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2659
  • 10940
  • 103

Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange :) ?.

@ryba168zerknij do tego poradnika z Ea Sports Help Znajdowanie gier, których brakuje w bibliotece

https://help.ea.com/pl/help/ea/ea-app/find-missing-games-from-your-collection/

Może coś Ci pomoże ten poradnik

Pozdrawiam 🙂

 

________________
* Post przeniosłem z tematu Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange 🙂 ?. – moderator Michał


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 645
  • 2105
  • 3

Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange :) ?.

dalej nic

 

________________
* Post przeniosłem z tematu Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange 🙂 ?. – moderator Michał


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2659
  • 10940
  • 103

Pogaduchy 3.0

@ryba168a próbowałeś odinstalować i zainstalować ponownie aplikacje Ea. Zerknij jeszcze do tego linka tam członkowie Ea Sports po kupnie tej gry też maja problemy z pobraniem i zainstalowaniem. Cały czas kontaktują się z czatem, infolinią Ea Sport i po 24 godzinach pojawia się ta gra na ich koncie https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/EA-App-PC-EA-SPORTS-FC-24-Brak-gry-w-bibliotece-aplika...

Pozdrawiam 🙂

 

________________
* Post przeniosłem z tematu Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange 🙂 ?. – moderator Michał


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 645
  • 2105
  • 3

Pogaduchy 3.0

napisałem do ea i wszedłem na forum i dałem wypowiedz w wątku czekam na wskazówki uwierzysz ze ludzie kupują w marketach i mają ten sam kłopot

 

pozdrawiam

 

________________
* Post przeniosłem z tematu Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange 🙂 ?. – moderator Michał


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2659
  • 10940
  • 103

Pogaduchy 3.0

Czytałem ten cały wątek trudno w to uwierzyć. Tez kupiłem 1,5 roku FIFA 22 w markecie ale jeszcze jej nie rozpakowałem, ponieważ szukam mocnego sprzętu (komputer stacjonarny) do niej. Obawiam się też że nie będzie można jej znaleźć/dodać  do biblioteki, zainstalować i zagrać w nią 🙂

Pozdrawiam 🙂

 

________________
* Post przeniosłem z tematu Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange 🙂 ?. – moderator Michał


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 519
  • 8044
  • 37

Pogaduchy 3.0

@Citi2017 widzę Cię 👀 gdzie jesteś, gdy Cię nie ma? 🤗


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32716
  • 38408
  • 1384

Pogaduchy 3.0

W mieście na E? 🤔

Zespół Nasz Orange
  • 3067
  • 11998
  • 66

Pogaduchy 3.0

Tabelkę z Przyjaciółmi zaktualizowałem o alfabetyczne ułożenie nicków. Najnowsze osoby zapomniałem dodać jak trzeba 😅 Teraz powinno być ładniej niż wczoraj.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6566
  • 16372
  • 88

Pogaduchy 3.0

Hej @Wojciech  no no tabela jak ta lala😁