Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pogaduchy 3.0


@_Artek_napisał(-a)

Chyba magentowy dział marketingu właśnie zapadł się pod ziemię 😄 


@_Artek_  po czym tak wnosisz?, po tym filmiku/poradniku?... przecież on jest w necie od 5 miesięcy...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 504
  • 2086
  • 4

Pogaduchy 3.0

@slav72  w pasku statusu abonentów magentowej sieci od grudnia wyświetla się pewna słodka obietnica.
Tymczasem orange niczego nie obiecywał a po prostu uruchomił 5G.  można?,można!:))


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pogaduchy 3.0

@_Artek_  jedni i drudzy obiecywali od dawna, tak samo wczoraj jedni i drudzy uruchomili bez zbędnych fanfar i pompy...

PS.

Co się wyświetlało to dobrze wiem (jestem tam {e+t} licząc bez mała 24 lata i dobrze mi tam...), nie biorę/nie lubię usług łączonych (jedna tu, druga tam, a trzecia jeszcze gdzie indziej). 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 3788
  • 19

Pogaduchy 3.0

Jak ja kocham firmę mojego męża.

 

Ogólnie pracuje jako automatyk, uruchamia linie technologiczne. Teraz robi inne zadania na miejscu ale wyjazdy się zdarzają. 

W środę wiadomość - jedziesz w niedzielę to Meksyku. To akurat planowa praca planowa, wypadł chłopak co miał jechać.

 

W czwartek - lecisz do Wietnamu. Tu akurat kolokwialnie mówiąc coś poszło nie tak. Miało być szybko, tanio i dobrze. Koniec  uruchomienia a nitka nadal stoi. Więc męża i jeszcze doświadczonego kolegę mechanika w piątek na cito wysłali z misją ratunkową. 

Jeszcze tak słodko, że po 17 godzinnej podróży samolotem, 1.5 na miejscu busikiem na miejscu tylko do hotelu aby się odświeżyć . I na fabrykę.

 

A ja znowu jestem słomianą wdową😅


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pogaduchy 3.0

@Kimiriko  przynajmniej zwiedzi kawał świata 😉 (światowiec można rzec 😁)... szkoda że bez Ciebie, co nie 😒

PS.

Coś Ci słownik szwankuje...chyba że tak miało być 🤔 (na końcu).


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 3788
  • 19

Pogaduchy 3.0

@slav72 moje błędy w trakcie pracy pisze.

 

Masz rację. Zobaczy kawałek świata. Chodz często jak sam mówi po pracy jak sam mówi po pracy nie raz 6, czasem 7 dni w tygodniu ma ochotę po prostu odpocząć. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 504
  • 2086
  • 4

Pogaduchy 3.0

Orange znowu zaskoczyło mnie ofertą, zamiast 3 miesięcy za free 2 miesiące za free a ffunbox 10 jak nie było tak nie ma....... nie to żebym go potrzebował, jedynie stwierdzam fakt 😄 no ale mają szczęście bo w mojej lokalizacji i tak są bezkonkurencyjni 😄  


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 565
  • 1823
  • 2

Pogaduchy 3.0

sorry że tu ale mam pytanie kupiłem w necie gre fc24pc myślałem że to podstawa nie znam skrótów typu DLC a to dodatek czy kod który dostałem wbiłem moge odłączyć i oddac komuś

 

________________
* Post przeniosłem z tematu Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange 🙂 ?. – moderator Michał


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2400
  • 9938
  • 85

Pogaduchy 3.0

@ryba168DLC jest to dodatek do podstawowej wersji gry Fc24pc. Jeśli przypisałeś już ten kod do swojego konta Steam lub EA Sports to niestety nie da sie go odłączyć i oddać komuś. 

Pozdrawiam🙂

 

________________
* Post przeniosłem z tematu Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange 🙂 ?. – moderator Michał


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 265
  • 1111
  • 1

Pogaduchy 3.0

Tak jak pisze @Pablo5 za bardzo się nie da tak zrobić chociaż Steam wprowadził coś takiego że możesz się dzielić z posiadanymi grami z innymi osobami https://store.steampowered.com/promotion/familysharing?l=polish

Tylko ja bym tutaj już był ostrożniejszy i dawał dostęp osobie którą znam autoryzujesz taką osobę ona uzyskuje dostęp i może sobie wtedy z twojego konta zainstalować grę na swoim koncie Steam tylko to musi być pełna gra nie sam jakiś dodatek bez podstawki nie ruszy.

 

________________
* Post przeniosłem z tematu Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange 🙂 ?. – moderator Michał