Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13724
  • 56439
  • 666

Pogaduchy 3.0

@Anonim  dzięki za uznanie...tyle lat w zawodzie, to się człowiek napatrzyl...

Godzinami mogę rozprawiać o technice w telekomunikacji.. I z przyjemnością, bo naprawdę lubię to, co robię.. 

Takich aparatów mam kilka  kompletów 😁


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Pogaduchy 3.0


@Bartłomiejnapisał(-a)

@agat13tym większy szacun za ów umiejętności - ja doceniam bardzo specjalistów z ponad przeciętną wymaganą wiedzą z domieszką pasji i oczywiście odwagi - bo ona też potrzebna w przypadku prób rozwiązania problemu, któremu wcześniej czoła nie stawialiśmy.


@Bartłomiej , właśnie dzisiaj zobaczyłem na stronach Orange, że gdyby nie eksperci na forum, to w wielu kwestiach nie byłoby pomyślnych rozwiązań. To oficjalne informacje, tylko nie mogę odszukać ponownie. To nie zobaczyłem w szybkiej pomocy, a przy okazji klikania w materiały Akcji "Testuj i podziel się opinią". Nawet już otrzymałem zwrotne info z adresu mailowego testujemy.razem@orange.com, że przekażą do odpowiedniego działu moje uwagi, które dotyczyły jednak zupełnie innego zagadnienia, które tam zauważyłem. Tak więc @agat13 , jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy Twojej i wielu innych forumowiczów. Szacun 😊


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13724
  • 56439
  • 666

Pogaduchy 3.0

@bronzub  ja wiem trochę o tym, inny i tamtym..ale razem tworzymy zespół na forum. Przy wsparciu Zespołu NO można naprawdę pomóc i pokazać forumowiczom, że da sie zapanować nad problemami z usługami, co niektórzy robią na co dzień 

Grunt to chęć dzielenia się wiedzą i uczenia od innych coraz to nowych rzeczy 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5481
  • 18227
  • 186

Pogaduchy 3.0


@agat13napisał(-a)

@Bartłomiej teraz ten problem mi nie grozi. Od lat nie widziałem działających ZAS-ów. Ich zamiennika, czyli Panasonic 3250 już na rynku nie ma...

 

agat13_1-1667830011940.jpeg

a co dopiero mówić o tych zestawach z poprzednich zdjęć


Ale są jeszcze gdzieniegdzie działające takie Panasoniki... 

może aktualnie nie wykorzystujące możliwości łączenia  spod przypisanego klawisza itd. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13724
  • 56439
  • 666

Pogaduchy 3.0

@Misiek62  nie neguję, choć dawno nie widziałem innych niż te u mnie w garażu. 😁

Sam mam na strychu centralkę Panasonica podłączoną do VoIP a i działa...

3250 to najprostszy i najlepszy sprzęt jaki instalowałem dla 2 linii i 5 wewnętrznych aparatów 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Pogaduchy 3.0

@agat13 , moja żona korzysta z jedynego dotąd na stanie posiadania Atlantela 9909. Jak na tyle lat, działa😊 Komórki na świńki, kury i króliki zlikwidowała, a tego zabytku nie😊


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5481
  • 18227
  • 186

Pogaduchy 3.0


@agat13napisał(-a)

@Misiek62  nie neguję, choć dawno nie widziałem innych niż te u mnie w garażu. 😁

Sam mam na strychu centralkę Panasonica podłączoną do VoIP a i działa...

3250 to najprostszy i najlepszy sprzęt jaki instalowałem dla 2 linii i 5 wewnętrznych aparatów 


Jeśli nie zapomnę, to przy okazji zrobię foto aparatu na biurku... 

 

update, chyba, że wzrok mnie myli, i nie jest to ta sama wersja, ale wizualnie wygląda na tę.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16124
  • 84

Pogaduchy 3.0

Hej @bronzub  co tam ?brak @Kinga  eh


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Pogaduchy 3.0

@Misiek62 , nie świeć oczami za pracodawcę, że korzysta ze staroci😀

@Citi2017 , ja czuję oddech @Kinga na plecach...kopie "łopatą"😂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5481
  • 18227
  • 186

Pogaduchy 3.0

@bronzub  na moim biurku nie ma tego Panasonica 😉