Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 76
  • 0

Pogaduchy 3.0

Wiktorku dla mnie Skazani na Shawshank to film, który obrazuje dużo mniej niż historia mojego wuja, który w czasie ogromnej tragedi człowieczeństwa był w obozie AB, a obrazowałby więcej gdyby by film nakręcili jak tobyło za jego obecności w obozie. Nadmienie, że film też bardzo lubię, pomimo iż historycznie aushwitz nakręciło o wiele więcej złych ujęć. Sam film też lubię, tu jesteśmy podobni.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6528
  • 16018
  • 84

Pogaduchy 3.0

@Wiktor  co tam jak tam 🙃 Ja w pracy jeszcze 🙃


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13263
  • 54411
  • 637

Pogaduchy 3.0

@WiktorJako kinomaniak lubię wracać do dobrych pozycji...zawsze coś co wcześniej umknęło moje uwadze (co się dość często zdarza przy filmach S-F) zostaje uzupełnione i pozwala głębiej zrozumieć przekaz filmu..Tak samo mam z książkami. Dobre pozycje zapewniają zawsze świetną ucieczkę w inny świat nawet powtórnie...


Zespół Nasz Orange
  • 2868
  • 11326
  • 150

Pogaduchy 3.0


@Citi2017 napisał:

@Wiktor  co tam jak tam 🙃 Ja w pracy jeszcze 🙃


@Citi2017, ja też! 🙂 Udanej zatem pracki 💪

 

 


@Sobiesław napisał:

(...) dla mnie Skazani na Shawshank to film, który obrazuje dużo mniej niż historia mojego wuja, który w czasie ogromnej tragedi człowieczeństwa był w obozie AB, a obrazowałby więcej gdyby by film nakręcili jak tobyło za jego obecności w obozie. (...)


Myślę nawet, że to rzeczy, których nie da się porównać.

 

 


@agat13 napisał:

(...) Tak samo mam z książkami. Dobre pozycje zapewniają zawsze świetną ucieczkę w inny świat nawet powtórnie...


O to, to, toooo! Lubię to 👍 😊


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 76
  • 0

Pogaduchy 3.0

I tu święta racja, że nie do porównania to jest. Jesteś nad wyraz wartościowy w tym w co wierzysz jak tak to widzisz. Dziękuję.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 136
  • 638
  • 15

Pogaduchy 3.0

A stickery lub podstawki z diodami pamiętacie? były niezbędne przy łapaniu sygnałów 😄

 

 


comment_GseBs5dEoNfaBPHEx6zhDp9zCbbAH2Hf.gif

 

 

 

 

 

____________________

*Post wydzieliłem z tematu "Co zrobić w sytuacji wyższej faktury o podejrzane transakcje?"- moderator Wojciech.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 34
  • 173
  • 1

Pogaduchy 3.0

@marcin0216 ja pamiętam. Miałem nawet takowy sticker na tyle Nokii 3510i z charakterystycznym logiem w kształcie łapy konkurencyjnej sieci. One chyba reagowały tylko na przychodzące połączenie w GSM 2G?


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 453
  • 3881
  • 19

Pogaduchy 3.0

Na przychodzące połączenie reagowały też głośniki komputerowe. Jeszcze szybciej niż telefon. Nie miałam tego migające bajeru. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 34
  • 173
  • 1

Pogaduchy 3.0

@Kimiriko nie tylko komputerowe, audio również.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18634
  • 53355
  • 721

Pogaduchy 3.0

Revolut startuje z eSIM. Ciekawe, czy partnerem będzie Orange, tak jak kiedyś Revolut i FLEX?

https://android.com.pl/finanse/690094-revolut-roaming-esim/