Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 3782
  • 19

Pogaduchy 3.0

@Michał pierwszy raz jadłam czarne pieczywo które nie jest spalenizną. 

 

KPN. Ciekawe te określenia. 

 

Wczoraj było rzeczywiście chłodno. Do rodziców dotarłam jakoś 19. Nie siedzieli za długo na dworze bo chłodek się zrobił i poszli do domu. 

 

Dziś za to byłam u koleżanki na grillu. Pogoda piękna. Mężu tak bokiem do słonka siedział i z jednej strony się trochę rumiany zrobił. 

 

_____________________

*Post poddałem edycji - moderator Wojciech.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2517
  • 9025
  • 45

Pogaduchy 3.0

@pirenej Może ona z Teksasu do nas pisze hehe

@Barbasia generalnie powinnaś wezwać monterów a nie coś kombinować samemu a przy elektryce to tym bardziej. Później przychodzą technicy do uszkodzenia i się zastanawiają kto tu takie kaszany odstawił. Z prądem to chyba nie muszę tłumaczyć że żartów nie ma i w twoim interesie jest mieć to zrobione poprawnie i zgodnie ze sztuką a nie podpytywać ludzi na FB. 

 

________________
* Post przeniosłem z tematu Jaki kabel? – moderator Michał


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 3.0


@slav72napisał(-a)

@bronzub wtedy technika w Polsce wyprzedzała Japonię: "kombajn w butelce", pamiętam inne powiedzenie: "nie kosi, nie młóci, a chłopa wywróci" 🤣😂😅😁😉


@slav72 , dzisiejsza technika "zwaliła" nawet @Wojciech a z nóg. Procenty nie są na Jego główkę, toteż "wywrócił" się na KPN-ce🤣 A powiedzenie skróciłem, bo modyfikacje bywają różne😊

@Kimiriko , grillowanie majowe, to jak sezon "wiklinowy"😏 uważam oficjalnie za otwarty. Równą godzinkę obracałem kiełbasę, co by tłuszcz oblewał i i ogrzewał, a nie przypalił😀 


Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10941
  • 64

Pogaduchy 3.0

Ostatnio rzadko mi się zdarza zjeść kiełbaskę z grilla/ogniska. Zawsze to inaczej smakuje.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 3.0


@Wojciechnapisał(-a)

Ostatnio rzadko mi się zdarza zjeść kiełbaskę z grilla/ogniska. Zawsze to inaczej smakuje.


@Wojciech , nawet placki ziemniaczane smażone na grillu na świeżym powietrzu potrafią zrobić "niebo w gębie"😊


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 199
  • 0

Pogaduchy 3.0


@Barbasia generalnie powinnaś wezwać monterów a nie coś kombinować samemu a przy elektryce to tym bardziej. Później przychodzą technicy do uszkodzenia i się zastanawiają kto tu takie kaszany odstawił. Z prądem to chyba nie muszę tłumaczyć że żartów nie ma i w twoim interesie jest mieć to zrobione poprawnie i zgodnie ze sztuką a nie podpytywać ludzi na FB. 

Dzięki za pouczenie, ale jest ono zbędne - blondynki też mają mózgi.
Zrobione przez fachowca nie jest równoznaczne ze zrobieniem zgodnie ze sztuką. Fachowcy też partolą. Na grupach fejsbukowych są różne opinie i dzięki temu można wyrobić sobie własną.

Nie zrobię sama niczego, czego nie będę pewna. A pewność odnośnie elektryki jest dla mnie efektem wielu konsultacji, a nie tylko zapytanie lokalnego speca. Taki właśnie powiedział mi, że "pani kochana, bez elektryki to pani paneli nie podłączy". Najwyraźniej powtarzał to, co jemu powiedzieli spece od instalacji fotowoltaiki, a ci mają swój biznes w instalowaniu tego, do czego się przyuczyli, czyli do instalacji dwustronnej.

Tak więc tego tam... pozostanę przy swoich zasadach: zasięgania wiedzy z wielu źródeł.

 

________________
* Post przeniosłem z tematu Jaki kabel? – moderator Michał


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 199
  • 0

Pogaduchy 3.0


@pirenejnapisał(-a)

to jakie wielkie masz to swoje ranczo i jak daleko do cywilizacji, że z Teksasem porównujesz?


😄W porównaniu z teksańskimi to maciupkie. Niespełna 1 hektar. Nie będąc rolnikiem nie mogłam kupić więcej.

 

________________
* Post przeniosłem z tematu Jaki kabel? – moderator Michał


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 3782
  • 19

Pogaduchy 3.0

Jak tam już właściwie po majówce? Mam nadzieję, że nikt nie miałby takiego wyniku 

termometr-podaje-diagnoze-niedobor-piwa-i-kielbasy-z-grilla.jpg


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pogaduchy 3.0

@Kimiriko  ja miałem, nie tylko niedobór jak kompletny brak...obu pozycji na wyświetlaczu.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 3.0


@Kimirikonapisał(-a)

Jak tam już właściwie po majówce? Mam nadzieję, że nikt nie miałby takiego wyniku 

termometr-podaje-diagnoze-niedobor-piwa-i-kielbasy-z-grilla.jpg


@Kimiriko , mi czegoś innego brak. Za ostatni grosz...chociaż sypnęło nim "obficie". Czyżby liczono na dobre zbiory gruszek w sadach?2023grosze.JPGza ostatni grosz