Nie mo┼╝na wy┼Ťwietli─ç tego wid┼╝eta.

Pogaduchy 3.0

Poziom 41, Sternik Mi─Ödzygalaktyczny
  • 18125
  • 51519
  • 688

Pogaduchy 3.0

1:0 ju┼╝ jest dla naszych ­čĄŚ

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 3619
  • 19

Pogaduchy 3.0

S┼éysza┼éam w radiu wypowied┼║, ┼╝e od ostatniego meczu min─Ö┼éo wystarczaj─ůco czasu by si─Ö fizycznie i nie tylko zregenerowa─ç. I ma dzi┼Ť by┼Ť lepiej. Zobaczymy jaki b─Ödzie fina┼é. 

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 2175
  • 9142
  • 78

Pogaduchy 3.0

@ketrasaArturstrzeli┼é Karol ┼Üwiderski. @Kimiriko  @ketrasaArtur@bronzub  powiem Wam ┼╝e   Robert Lewandowski by┼é blisko zdobycia bramki przelobowa┼é bramkarza ale z przed linii bramkowej wybi┼é obro┼äca Albanii. Macedonia P├│┼énocna vs Czechy jest remis 0:0. Mecz mo┼╝na obejrzy─ç w IPTV Orange na kanale 115 Polsat Sport Extra+ HD ­čÖé

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6510
  • 15835
  • 84

Pogaduchy 3.0

Hej wszystkim ­čÖâjak tam u was ­čžç

• 2175
  • 9142
  • 78

Pogaduchy 3.0

Hej @Citi2017  po staremu ­čÖé Ogl─ůdam mecz Polska vs Albania i czasami prze┼é─ůczam na mecz Macedonia P├│┼énocna  vs Czechy.  Co tam u Ciebie  ­čÖé

• 2175
  • 9142
  • 78

Pogaduchy 3.0

Koniec meczu Polska wygrywa z Albani─ů 1:0. Pomy┼éka w moim powy┼╝szym po┼Ťcie nie chodzi┼éo o Macedonie P├│┼énocn─ů tylko o Mo┼édawi─Ö. Mecz Mo┼édawii z Czechami  ko┼äczy si─Ö remisem 0:0. Remis stawia Polsk─Ö w lepszej sytuacji bo tracimy do Czech├│w 1 pkt ­čÖé

Poziom 41, Sternik Mi─Ödzygalaktyczny
  • 12577
  • 51718
  • 587

Pogaduchy 3.0

A ja jak zwykle nie ogl─ůda┼éem i nic nie straci┼éem, wr─Öcz przeciwnie...zdrowiej spa┼éem...­čśü

Poziom 38, Pomocnik Mi─Ödzygalaktyczny
  • 7195
  • 29420
  • 270

Pogaduchy 3.0

@IreneuszCDnapisał(-a)

@Pablo5napisał(-a)

@k232poczekajmy na osoby kt├│re bardzo dobrze si─Ö znaj─ů na ustawieniu tych parametr├│w. My┼Ťle o osobach@ketrasaArtur @agat13 @slav72 @IreneuszCD @j131 bardzo dobrze znaj─ů si─Ö w ustawieniach Volte i Wi-Fi calling 

Pozdrawiam ­čÖé

Ma┼éa uwaga... Jak pomagasz, to nie wywo┼éuj co troch─Ö u┼╝ytkownik├│w do tablicy, bo to si─Ö irytuj─ůce robi!

Podbijam to co pisze @IreneuszCD , ju┼╝ nie tak dawno, chyba z tydzie┼ä lub dwa temu pisa┼éem aby nie podpiera─ç si─Ö moj─ů osob─ů, nie jestem jakim┼Ť znawc─ů czy autorytetem aby si─Ö na mnie powo┼éywa─ç, jestem tylko pasjonatem-amatorem nic wi─Öcej poza tym.

*Post przeniosłem z tematu "Gubienie transmisji danych podczas korzystania z internetu" - moderator Wojciech.

Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2019
  • 7348
  • 27

Pogaduchy 3.0

a ja si─Ö czuj─Ö niedoceniony. Dlaczego @Pablo5  nie wspomina o mnie?

*Post przeniosłem z tematu "Gubienie transmisji danych podczas korzystania z internetu" - moderator Wojciech.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 234
  • 1481
  • 0

Pogaduchy 3.0

@Pablo5napisał(-a)

Koniec meczu Polska wygrywa z Albani─ů 1:0. Pomy┼éka w moim powy┼╝szym po┼Ťcie nie chodzi┼éo o Macedonie P├│┼énocn─ů tylko o Mo┼édawi─Ö. Mecz Mo┼édawii z Czechami  ko┼äczy si─Ö remisem 0:0. Remis stawia Polsk─Ö w lepszej sytuacji bo tracimy do Czech├│w 1 pkt ­čÖé

Nie ma si─Ö z czego cieszy─ç - to wcale nie jest lepsza sytuacja! Z grupy wychodz─ů 2 dru┼╝yny, je┼Ťli do walki i te 2 miejsca do┼é─ůczy si─Ö kto┼Ť jeszcze, np. Mo┼édawia to mo┼╝e by─ç nieciekawie. Lepiej ┼╝eby Czesi wygrywali z innymi...