Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Pogaduchy 3.0

@Citi2017 , to dobry duszek i na pewno @Kinga sprawi, że będziesz skakał z radości do góry😀


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 519
  • 8024
  • 37

Pogaduchy 3.0


@Citi2017 napisał(-a)

@bronzub  Tylko @Kinga @ może mnie rozweselić jak za wita na forum🙃


O jej jak miło @Citi2017‌‌ 😊

 

Przybywam zatem, bo lepiej późno niż wcale 😊

oto i jestem.gif


Zespół Nasz Orange
  • 3006
  • 11574
  • 64

Pogaduchy 3.0

Chwilę mnie nie było, z racji urlopu. Oglądaliście może mecz z Robercikiem w niedzielę? Rozczarowałem się meczem, taki sobie był, a do tego nie strzelił nic 😞


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19181
  • 55380
  • 749

Pogaduchy 3.0

@Kinga taki zjazd na warkoczu jest fizycznie niemożliwy. Na dzień dobry od razu skaleczone dłonie. Ewidentna bajka.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 519
  • 8024
  • 37

Pogaduchy 3.0

@ketrasaArtur no pewnie, że bajka 😊 choć z tymi pokaleczonymi dłońmi to bym polemizowała. Zdrowe i zadbane włosy są miękkie oraz jedwabiście gładkie, przez co w sumie można się po nich ślizgać nimczym po tkaninie z satyny Bardzo szczęśliwy kot


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19181
  • 55380
  • 749

Pogaduchy 3.0

@Kinga niech będą gładkie, jedwabiste itp. Żeby utrzynać zjazd na zadoealającym poziomie i nie doznać uszczerbku połamanych kości, trzeba mocno dłonie zacisnąć. Przy siłę tarcia wytwarza się tak duża temperatura, że zjechanie nawet kilku pięter może już spowodować poważne opażenia. Sądzac po prędkości i czasie zjazdu, wieża ma przynajmniej kilkadziesiąt metrów. Im gładsza powierzchnia, tym większa powierzchnia styku, większą siłę ścisku trzeba użyć, trudniej odprowadzić ciepło, więc okaleczenie gotowe. To są gołe dłonie.

To tak patrząc z praktycznego punktu widzenia, co nie znaczy, że zabawa była by przednia i bardzo niebezpieczna.

Czym tu dzieci karmią?

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Pogaduchy 3.0

Gdyby to jednak było możliwe to dłonie nie byłyby pokaleczone lecz poparzone na skutek ciepła wytworzonego pod wpływem tarcia (ale z bajki zrobiło się naukowe tłumaczenie 😁).


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 519
  • 8024
  • 37

Pogaduchy 3.0

To prawda @ketrasaArtur, acz to tylko bajka – nie brałabym jej tak dosadnie, bo nie ma uczyć kopiowania zachowań, a głębszych wartości, które zazwyczaj za sobą niesie. W baśniowym oryginale, to książę wspinał się po splecionych włosach Roszpunki. Tu natomiast zrobili bardziej "rozrywkowo wizualnie", aby pokazać szaloną naturę dziewczyny 😀 Ale racja, przy takim ślizgu i pędzie poparzenie gwarantowane 😢


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Pogaduchy 3.0

@Kinga nie tyle szaloną naturę dziewczyny, co kobiecą niezależność i zaradność.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19181
  • 55380
  • 749

Pogaduchy 3.0

To pewnie był zjazd w rękawiczkach dobrze imitujących skórę, ciepło odprowadzone i hamowanie zakończone powodzeniem, więc ręce zostały dobrze oslonięte 😁