Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Pogaduchy 2.0

Potrzebuje większego uploadu, a większy ma tylko Orange i T-Mobile na ich kablach. W UPC mogę mieć max 40Mb/s. A testowo, tzn zobaczymy jak będzie się sprawować i od razu będę próbował wywalczyć zmiany tras, które u nich są słabe, np. do gier Blizzarda.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13074
  • 53662
  • 626

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur Jak nie pomagamy? A ci co chcą usługi FTTH i żądają pytania o to jak załatwić? Ci, co pytają o sieć LAN i przyłącza? Ci, co pytają o LTE, modemy i aparaty w promocji? Przecież większość z nich dopiero chce mieć jakieś usługi...pomagacie więc...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18491
  • 52947
  • 716

Pogaduchy 2.0

@agat13 widzisz, był temat, gdzie osoba miała problem z prędkością po WiFi. Ponieważ dostawca nie był z Orange, więc temat został usunięty z moją odpowiedzią. Dlatego napisałem, że nie da się pomóc. Być może ta osoba po rozwinięciu tematu mogła by skorzystać z usług Orange, ale tego już się nie dowiem. Szkoda, że temat skasowany.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32378
  • 36488
  • 1369

Pogaduchy 2.0

Wg mnie słusznie zostało to usunięte. Trzeba wrócić do początków. Bo forum się rozjeżdża na tematy nie związane z Orange.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

@Piotrekk85 ale co innego jak ktos hejtuje Orange na rzecz innych operatorow, a co innego jak ktos pisze ze ma problem z predkoscia WIFI na internecie od lokalnego dostawcy. Gosc chcial tylko pomocy technicznej. Czy Nasz Orange nie jest tez od tego? No chyba jest. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6524
  • 15983
  • 84

Pogaduchy 2.0

@byczyn_86  Tak jest, ale od usług związanych z siecią Orange.😊


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32378
  • 36488
  • 1369

Pogaduchy 2.0

Moim subiektywnym zdaniem taki temat nie powinien być na nasz orange. Jest bardzo wiele innych forów o podobnej tematyce. Warto tam pisać. Poza tym jest wiele agencji zajmujących się marketingiem szeptanym. Ostatnio zaglądają również i na te forum. Nie pomożemy całemu światu i tak 🤷‍♂️
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Piotrekk85  masz rację, tematy nie związane z usługami Orange i powiązanym sprzętem, nie te forum, jest Elektroda i inne fora, gdzie miejsce na takie tematy, ba nawet na FB można porady szukać.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

Dlaczego_w_Kraniku_nie_wiedz_e_cay_kraj_si_z_nich_mieje_5024679.jpg


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Pogaduchy 2.0

Jak mija niedziela ?

Ja dziś kończę 32 lata i pewnie jeszcze drugie tyle poczekam na włókno 😛 

Jeśli ktoś też dziś obchodzi uro to życzę mu szybkich transferów  🙂