Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17905
  • 186

Pogaduchy 2.0

Co do RSS, tego forumowego, próbowałem "przez chwilę" - tu jest temat, który zainicjował @Artur , odpowiadałem tam też. Miałem także w związku z moimi obowiązkami zawodowymi taki "kanał"... 

O innych aktywnych użytkownikach RSS-a NaszOrangowego nie wiem. Zakładam, że Artur też się z tego wycofał, po "wyjściu" z Zespołu.

 

Update - zapomniało mi się wkleić link do tematu.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18698
  • 53550
  • 733

Pogaduchy 2.0

@Misiek62 Czytałem ten temat od @Artur-a, interesujący, ale nie uruchomiłem. Dla mnie wystarczy jak powiadomienia o awariach z zakładu zaśmiecają mi telefon, więc muszę szybko reagować, żeby produkcja nie stanęła Emotikon: Mrugający. Na NO nie trzeba aż tak się angażować Emotikon: Mrugający

Fajniej, jak się miło czas spędzi tutaj na miłych pogaduchach i pomocy innym.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Witam wszystkich cieplutko Emotikon: Bardzo szczęśliwy ZUS bał się strajku emerytów i zawczasu przelał, bo by było, jak z górnikami przed Barbórką...z kilofami i na "warszawkę" Emotikon: Mrugający Ja normalnie przeglądam od najnowszych i ewentualnie z powiadomień, które jak u @byczyn_86 , kręci tym paluszkiem @ketrasaArtur  i buuum...101 zapełnione Emotikon: Bardzo szczęśliwy. Wg. mnie, te bajki są coraz głupsze. W "Postaw na milion" ostatnio dwie młode dziewczyny miały pytanie z bajek i gdyby "siedziały" w tych "ultra nowoczesnych", odpadłyby od razu. No, ale ja miałem pistolet i hokejki wyrabiane własnoręcznie z gałęzi, krążek był ze skóry obuwniczej na kleju, a telefony to sznurek na drzewach i imitacje słuchawek. Ubaw po pachy! Ale i tak stary zgredzik potrafi odciągnąć dziecko od smartfonów. Tylko rodzice muszą posiąść umiejętność dawkowania zdobyczy techniki. Dzieci naprawdę wierzą w św. Mikołaja, a nie w dziesięć żyć Emotikon: Bardzo szczęśliwy

@Citi2017 , nie załamuj się i spokojnie patrz w przyszłość. Wiara czyni cuda. Nawet @Piotrekk85  swoją aktywnością non-stop nie przeszkadzał w wykreowaniu innych. Pamiętaj, że z "pańskiego stołu" zawsze jakieś okruszki spadną. Tu się piesek obliże, tam się naliże, a czasem sprytnie zębami ściągnie obrus z całą zawartością z suto zastawionymi potrawami. Nie oglądasz bajek? Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Nie mogę nic więcej powiedzieć...usta milczą, a dusza śpiewa...tylko od zaplecza nabrali wody w usta Emotikon: Smutny 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18698
  • 53550
  • 733

Pogaduchy 2.0

@Anonim ostatnio grzeczniutki jestem na NO. Nawet nie zaglądam w archiwa jak było przed sylwkiem Emotikon: Mrugający

Teraz pomalutku dozuję doznania Emotikon: Bardzo szczęśliwy Mam chwilowo inne sprawy na głowie, wiec nie bardzo jest czas na archiwa. Ale na pewno zajrzę Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16038
  • 84

Pogaduchy 2.0

Hej co tam u was i co u szefów NO 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18698
  • 53550
  • 733

Pogaduchy 2.0

@Citi2017 pewnie mają pełne ręce roboty po starym roku.

Co u Ciebie Krzysiu? Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Citi2017 , szefostwo ma zapewne zamknięte drzwi, bo robi inwentaryzację, stąd słychać tylko przesuwanie krzeseł, stukanie w klawiaturę i chyba byś ich złapał na przerwie śniadaniowej Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Witam wszystkich 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18698
  • 53550
  • 733

Pogaduchy 2.0

Witaj @Anonim w ten piękny słoneczny dzionek nowej dekady lat 20-tych Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18698
  • 53550
  • 733

Pogaduchy 2.0

@Mariusz gratuluję awansu na kolejny 26 poziom Emotikon: Mrugający