Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

@Citi2017, ja mam jeszcze wolne, zebrało mi się trochę zaległego urlopu, więc do poniedziałku się byczę 😄

 

NO i aktywność na forum to nie żadna bitwa, nie ważne są ilości rozwiązań. Czy tylko na tym Ci zależy? 

Najważniejsze, że możesz i potrafisz pomóc, podpowiedzieć coś i doradzić coś komuś, kto potrzebuje jakieś informacji lub ma jakiś problem. 

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18708
  • 53560
  • 733

Pogaduchy 2.0

@Citi2017 dziś był dla mnie bardzo aktywny dzień i nie zawsze jest możliwość przebywania na NO. Jak komuś pomagam, to nie zabiegam, aby moje rozwiązania zaznaczał. Ważne, aby dobrze doradzić. Sam też wyszukuję różnych tematów i zagadnień, które opisuję na forum. Czasami też sam się zapędzę w kosi róg i z błahego tematu robi się spory wątek, jak na przykład ostatnio z wydłużeniem limitu GB w ofercie na kartę. Ja pomagam i mi też pomagają. Tu na forum sporo ciekawych informacji można uzyskać, więc nie uważam, abyś rezygnował z takiego fajnego mocnego narzędzia.

Dziś spojrzałem na forum Play i widzę, że ktoś w Orange miał świetny pomysł na założenie NO. Pomarańczowe jest dużo fajniejsze i już nawiązałem sporo ciekawych znajomości Emotikon: Mrugający nie wspominając już o uzyskanej wiedzy.

Tak wiec @Citi2017 głowa do góry i do przodu. Nowy rok wyzwań przed nami. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18708
  • 53560
  • 733

Pogaduchy 2.0

No cóż, trzeba się pożegnać i czas skoczyć na odpoczynek Emotikon: Mrugający

Coś na NO jest robione, bo od pół godziny wyskakują się komunikaty o błędach Emotikon: sfrustrowany

Do zobaczenia rano i spokojnych snów.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18708
  • 53560
  • 733

Pogaduchy 2.0

Coś musi się dziać na NO, bo strony bardzo długo się lądują i co chwila podczas pisania postów błędy się pojawiają Emotikon: sfrustrowany


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18708
  • 53560
  • 733

Pogaduchy 2.0

Witam wszystkich @all w drugi dziś poranek nowej dekady lat dwudziestych Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18708
  • 53560
  • 733

Pogaduchy 2.0

@byczyn_86 rozwaliłeś mnie swoją pozytywną gąbką Emotikon: Bardzo szczęśliwy Pewnie masz małe dzieci i stąd te zainteresowanie. Obecnie wypadem już z kilku bajek, ale jeszcze na topie się trzymam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Strasz miłych pozytywnych wrażeń z rana mi zaserwowałeś Emotikon: LOL Emotikon: Bardzo szczęśliwy i wielki bananik na twarzy Emotikon: Język

Tylko nie waż się zmienić stopki, bo nie będzie wiadomo o co chodzi Emotikon: Mrugający


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Pogaduchy 2.0

@Citi2017  jak do tej pory nikt więcej czasu niż @Piotrekk85 nie "śledził" NO. Pewnie nadal ma włączony RSS, tyle że mniej się odzywa. 

Poza tym nie rozumiem też, gdzie Ty widzisz tu bitwę?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur akurat dziecko jest na etapie swinki Peppy i psiego patrolu, tak ze w tych bajkach jestem mocnySzczęśliwy mężczyzna a Spongeboba sam lubie obejrzeć na poprawe humoru i sie nieraz zastanawiam kto te bajki wymyslaEmotikon: Bardzo szczęśliwy 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18708
  • 53560
  • 733

Pogaduchy 2.0

Witaj @Misiek62 dodam, że ja nigdy nie uruchamiałem RSS. Czy ktoś z was korzysta z tego dobrodziejstwa? Emotikon: Mrugający

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18708
  • 53560
  • 733

Pogaduchy 2.0

@byczyn_86 tego serka to ja pamiętam jeszcze ze niemieckiej wersji Nickelodeon. Tam moja córka zobaczyła tą bajkę i męczyła, żeby włączyć jej serka. Sporo czasu nam zeszło, zanim powiązaliśmy jej serka z kanciastoportym Emotikon: Bardzo szczęśliwy Emotikon: LOL Dla niej to był serek ( bo ma dziurki jak ser żółty ) Emotikon: Język