Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16049
  • 84

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur  Brak nam dzisiaj tu na szych pomarańczowych Aniołków @Wojciech  @Bartłomiej @Rafał @Kinga  @Aśka_M  @Jarek  @Wiktor


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18719
  • 53604
  • 734

Pogaduchy 2.0

@Mariusz jutro na jeden dzień do pracy i wypad z kraju. Więc przez kilka dni nie będę na NO, może na chwilę zajrzę, ale z komórki to mało wygodne Emotikon: Mrugający

@Citi2017 też mi brakuje tego zespołu aniołków. Przynajmniej jeden z nich mi jest niezbędny do załatwienia sprawy Emotikon: Bardzo szczęśliwy No ale niech poświętują sobie. Należy się każdemu Emotikon: Mrugający


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16049
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Mariusz  ja pracuję @ketrasaArtur  nie mówie by pracowali tylko w odwiedziny wpadli 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Mariusznapisał(-a)

Cześć, witam wszystkich noworocznie 🙂

 

Co słychać, jak minęła Wam noc sylwestrowa, jakie macie postanowienia?

 

Hmmm trzeba pomyśleć nad kalendarzem na 2020 rok, macie już???  😄

 

kalendarz na 2020.jpg

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@Mariusz , jeszcze nie miałem w ręku tego nominału i jakbym po jednym banknocie wyrywał przez 366 dni, to sumkę 183 000 z miłą chęcią bym przytulił Emotikon: Bardzo szczęśliwy

@byczyn_86 , to "zamiennik" mięsa z dawniejszych masarni...napis wyraźnie wskazywał, gdzie się udawałem na zakupy, a niestety za ladą były nagie haki i masarz plus gnot z siekierą. "Mięcho armatnie"Emotikon: Mrugający zeszło jak ciepłe, chrupiące bułeczki Krasińskiego z PRL-u Emotikon: Mrugający Nowa dostawa na kolejnego Sylwka Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16049
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Anonim Co tam jak tam 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim Co tam jak tam 


@Citi2017 , miałem mały wykładzik w "ambasadzie" forum i jestem całym sercem pochłonięty tym wszystkim, co nas czeka w 2020r. tutaj i wogóle. Na wszelki wypadek zanotowałem stan licznika energii elektr., a jak Bóg da, to po nowemu "zaszaleję" pierwszą świeżutką emeryturką w tym roku...tu na kupkę, tu państwu, tu na WOŚP i reszta na suchy chleb dla konia Emotikon: Bardzo szczęśliwy Biedniejszy prędzej się podzieli tym, co "mu zbywa" Emotikon: Mrugający Do miłego Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

@Anonim, ja też jeszcze nie miałem okazji trzymać banknotu 500 zł. Nie Ty jeden byś chętnie przytulił taką sumkę 😄

 

Ja bardziej jestem fanem "plastikowego pieniądza" 😄


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16049
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Anonim  staruszku Co tam pisałeś na jaki temat 🙂  może jakieś nowości Orange @Mariusz  jutro wolna czy praca ?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18719
  • 53604
  • 734

Pogaduchy 2.0

Banknociki 500 PLN trochę trudno jest dostać, szczególnie w małych miejscowościach. Trzeba czatować, kiedy bank będzie miał dostawę, to w tedy łatwiej wymienić. Rozchodzą się jak ciepłe bułeczki Emotikon: Mrugający


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16049
  • 84

Pogaduchy 2.0

Witam i chyba z forum zrezygnuje bo tu tylko awansuje się przez rozwiązania a jak zdobywać je skoro  . Ktoś siedzi 24 godzin ja pracuje nie mogę tu być 24 godziny to trudno mi tu się rozwijać lubię pomagać innym ale tu jest bitwa teraz po za tym brak mi @Piotrekk85  😞