Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5897
  • 24005
  • 202

Pogaduchy 2.0

@Anonim: sorry, oczywiście że nie. Nie doczytałem całego kontekstu. A w kwestii aparatu może coś na forach XDA da się znaleźć?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@j131  nic nie grzebie w oprogramowaniu, aparat fotograficzny mi zbędny, jak telefon odmówi współpracy, to go do utylizacji dam. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5897
  • 24005
  • 202

Pogaduchy 2.0

To jeszcze żeby bardziej dokopać Xiaomi i troche Orangowego kntekstu dodac.

Probowałem skonfigurowac androidowego klienta SIP pod "stacjonarny" telefon VoiP z Love. I jestem pozytywnie zaskoczony - zadziałało od praktycznie od drugiego kopa na kilku telefonach. Nawet jednocześnie. Nawet na niestandartowych softach. Można dzwonić i odbierać połączenia (nawiasem mówiąc nawet zza podwójnego NATu za FB3 i dodatkowym linuxem w roli rutera drugiego rzędu).

Problem jest tylko z telefonami Huawei ktore nie mają (!) klienta SIP oraz z jednym Xiaomi  który co prawda go ma, ale uparcie odmawia wykonywania połączeń - odbierać na nim można więc konfiguracja SIP się powiodła, ale przy wybieraniu numeru stanowczo obstaje przy tezie ze "siec komorkowa nie jest dostępna" i nie da się tego nijak obejsc. A, można oddzwonić i to działa ale wtedy widac w numerze telefonu znaki alfanumeryczne których normalnie nie da się wpisać... Moze to tylko ten model (jakiś stary Note 4, IIRC) ale zniechecilo mnie to przy okazji do tego całego ich EMUI.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29499
  • 271

Pogaduchy 2.0

Zastanawiałem się jaki Artur polubił mój post, a tu @ketrasa zmienił nick na @ketrasaArtur  😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@slav72  wiosenne zmiany 😄


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29499
  • 271

Pogaduchy 2.0

@Anonim  tak ciąg dalszy zmian wiosennych, najpierw Ty, teraz @ketrasaArtur , ciekawe kto jeszcze? 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19271
  • 55676
  • 756

Pogaduchy 2.0

Teraz chociaż widać dokładnie z kim jest do czynienia 😁🙃🤔👍


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13817
  • 56847
  • 684

Pogaduchy 2.0

@slav72 ja zapuszczam brodę


Zespół Nasz Orange
  • 1082
  • 9041
  • 54

Pogaduchy 2.0

@agat13    to ja też zapuszczę Szczęśliwa kobieta


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29499
  • 271

Pogaduchy 2.0

@agat13  dobre 😂 ale wtedy musisz zmienić awatar 😉

Ja z kolei zapuściłbym włosy na głowie, ale nie chcą za grzyba rosnąć od kiedy wyszły i nie wróciły 🤣🤣🤣