Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Citi2017  tego roku, wiosna będzie w Kwietniu 😄

Załoga NO pewnie w ciepłym domu, odpoczywa dziś 😁


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19271
  • 55679
  • 756

Pogaduchy 2.0

Mamy śnieżną zimę tej wiosny 🙃👍😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6553
  • 16256
  • 86

Pogaduchy 2.0

@Anonim albo cała załoga NO w ciepłych krajach siedzi 😁 @Kinga  jak to jest ?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 519
  • 8028
  • 37

Pogaduchy 2.0


@Citi2017 napisał(-a)

@Anonim albo cała załoga NO w ciepłych krajach siedzi 😁 @Kinga  jak to jest ?


Taa... Pofantazjować zawsze można. 😄

A co do Pani Wiosny... ja tam już pierwsze przebiśniegi, pączusie na gałązkach drzew i takie tam widziałam w tym tygodniu... Wiec wiosna się jak najbardziej zbliża, ale tak "ukradkiem".


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6553
  • 16256
  • 86

Pogaduchy 2.0

@Kinga  Ale pani wiosna to ty 😁


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32693
  • 38254
  • 1382

Pogaduchy 2.0

Na północy ciągle zima 😕

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6553
  • 16256
  • 86

Pogaduchy 2.0

@Piotrekk85  jak nasza @Kinga  przyjdzie to będzie ciepło to nasza pani wiosna 🙃


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19271
  • 55679
  • 756

Pogaduchy 2.0

Dziś po prawie pół roku działania wysypał mi się Xiaomi: https://www.orange.pl/sklep/Xiaomi/Xiaomi-Mi-10-Lite-5G-6-64GB/Szary. Telefon działał, można było dzwonić, ale część aplikacji przestała się uruchamiać. Uważałem, że to z powodu braku pamięci, więc wywaliłem kilka mało przydatnych aplikacji, restart smartfona i dalej ten sam błąd. Rozwiązaniem jest odinstalowanie i ponowne zainstalowanie aplikacji, co jest deko uciążliwe. Taka sytuacja utwierdza mnie jednak w przekonaniu, że Samsung, nawet ten z niższej półki jest bardziej niezawodnie pracuje niż pozostałe inne modele. Teraz potwierdził to jeszcze Xiaomi z dystrybucji Orange. Dobrze, że kupiłem tylko jeden w promocji.

 

Chciałem również podziękować @Anonim za opinię przekazane o Xiaomi, jak tylko go kupiłem. Może ten smartfon do dzwonienia się nadaje, ale do niektórych aplikacji w tym do słuchania radia już nie jest za specjalny, chyba, że komuś chce się przeinstalowywać aplikacje co kilka miesięcy. Samsung takich problemów nigdy nie miał, nawet po 4 latach działania.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13817
  • 56847
  • 684

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur łącze się z Tobą w nieutulonym żalu z powodu braku posługi sprzętu pierwszej potrzeby...

Pragnę nadmienić, że nie pozostajesz osamotniony w walce z marką. Mój 9lite żyje własnym życiem od którejś aktualizacji...sam pisze, sam otwiera apki, zakładki...a nawet tańczy na ekranie jakiś deliryczny dance...

Bardzo dziękuję za motywację do działania, chyba przywrócę do fabryki....


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19271
  • 55679
  • 756

Pogaduchy 2.0

@agat13 podejrzewam, że tak będzie trzeba zrobić. ja zaczynałem od mniej drastycznych środków i się udało, chodź o fabryce też myślałem, jak by nie poszły łagodniejsze rozwiązania. 

Dla mnie obecnie z marek, na których miałem możliwość działać skreślone są obecnie Xiaomi i iPhone.