Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19337
  • 55866
  • 757

Pogaduchy 2.0

@Anonim forum NO dzięki @Anonim wykracza poza granice kraju. Wiec włączają się do dyskusji różne języki.

 

@Anonim byłem na Cyprze z rodzinką i bardzo nam się spodobało. W pewnym momencie żona wpadła na pomysł, aby udać się do Grecji autkiem Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Φοβούμαι τη γλώσσα τους στις οδικές πινακίδες

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur  po twoim poście, to mega mocną kawę robię 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19337
  • 55866
  • 757

Pogaduchy 2.0

@Anonim spokojnie nie przesadź tylko. Greckie literki są fajne, bo często używane do oznaczeń matematycznych jak i elektrycznych. Ale żeby z takich literek zdanie sklecić, to dla mnie też duży kłopot Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

图片写作很酷 Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Cześć @Anonim  w świątecznym avku Emotikon: Bardzo szczęśliwy @ketrasaArtur  się tylko wygłupia, bo na widok "policmajstra" nie tylko w Grecji, ale wogóle za granicami Polski byłby...ekhm...nawilżony. Tylko u nas szaleje. A jak się chce zażyć ekstremalnych przygód ze znakami, to trzeba mieć portfel wypchany, albo zrezygnować i korzystać z ichniejszych kierowców. Albo wczasy z gotówką na wszystkie zachcianki, albo strach w oczach.

O 13:00 "podzieliłem" temperaturę z dwóch przeciwległych termometrów (20 i 17°C). Całkiem wiosenny wynik, niestety nie tak dobry dla przyrody.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@ketrasaArturnapisał(-a)

Coś mi się wydaje, że zaraz translator Google pójdzie w ruch Emotikon: Bardzo szczęśliwy


@ketrasaArtur , to nie takie proste, jak wygląda. Przeprowadziłem "zdalną rozmowę" na dwa telefony u mnie i po drugiej stronie (kiedyś). Wiesz, jak śmiesznie wyszło? Google Tłumacz, to nie ćwiczenie języka tym sposobem, albo jak ja próbowałem przez ESKK. 

Poglądowy przykładPoglądowy przykład

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim  teraz w słońcu pokazuje termometr 22"C, wprost nie do uwierzenie że to Zima już 😉


Zespół Nasz Orange
  • 1083
  • 9067
  • 54

Pogaduchy 2.0


@Anonim napisał(-a)

@Anonim  teraz w słońcu pokazuje termometr 22"C, wprost nie do uwierzenie że to Zima już 😉


HO HO HO, pewien jegomość się domagał prezentów - postanowiliśmy w zimie zrobić wiosnę - jest OK? Szczęśliwa kobieta

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Bartłomiej  oby tak do Kwietnia 2020r było, ja nie lubię Zimy 😀


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19337
  • 55866
  • 757

Pogaduchy 2.0

@Bartłomiej świetny prezent. O takim marzyłem Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

HO, HO, HO...to jest właśnie to Emotikon: Bardzo szczęśliwy @Citi2017 , mówisz i masz Emotikon: Bardzo szczęśliwy Wiosna panie sierżancie... @Anonim , przeskoczyłeś magiczne 20 °C Emotikon: Bardzo szczęśliwy