Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

problem z połączeniami przychodzącymi


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 29
  • 0

problem z połączeniami przychodzącymi

Cześć piszę do was z problemem o braku połączeń przychodzących, problem zaczął się 11.08.2024r, moge wykonywac polaczenia, odbierac smsy i rowniez je wysylac, jednak gdy chce ktos do mnie zadzwonic to jest sygnał jakbym mial wylaczony telefon, badz tryb samolotowy, dodam ze wykonywalem test krzyżowy na innym urzadzeniu i nadal wystepuje ten problem, karta sim tak samo jest nowa wymieniona 2 dni temu. Napisalem na czacie w orange flex o tym problemie, przekazali to do działu technicznego i dostalem po dwóch dniach odpowiedz, ze niedawno mialem wlaczony tryb nie przeszkadzac, co juz w ogole jest kuriozalne, prosze was o pomoc, z gory dziekuje

24 ODPOW. 24

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3294
  • 7825
  • 144

problem z połączeniami przychodzącymi

@drwalck , korzystasz z dodatkowych kart??


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 29
  • 0

problem z połączeniami przychodzącymi

Nie, nie korzystam.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 313
  • 869
  • 9

problem z połączeniami przychodzącymi

Spytaj Orange w jaki sposób stwierdzili, że miałeś włączony w telefonie tryb "nie przeszkadzać"... 😄


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 29
  • 0

problem z połączeniami przychodzącymi

XDDDD genialne też


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3294
  • 7825
  • 144

problem z połączeniami przychodzącymi

@drwalck , po zabezpieczeniu danych, zdjęć itd, przywróciłbym ustawienia fabryczne w tel. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 29
  • 0

problem z połączeniami przychodzącymi

@Ron sprawdzałem na innym urządzeniu tą karte sim i nadal nie działa/ sprawdzilem tez inny numer z orange na karte na moim telefonie i wtedy moge odbierac polaczenia, wiec na pewno to nie wina urzadzenia/ dodam ze na swoim telefonie mialem tez karte eSim i nadal problem wystepowal


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5891
  • 23977
  • 202

problem z połączeniami przychodzącymi


@drwalcknapisał(-a)

...

problem zaczął się 11.08.2024r,

...

Napisalem na czacie w orange flex o tym problemie, przekazali to do działu technicznego i dostalem po dwóch dniach odpowiedz, ze niedawno mialem wlaczony tryb nie przeszkadzac

...


Czy w okolicach tej daty zadziało się coś innego, np. odnowił Ci się plan, był termin płatności, coś zmieniałeś? Czy zupełnie ni z gruszki ni z pietruszki nagle coś się zepsuło?

Jeśli wsparcie Flex (chat) nie potrafiło Ci pomóc, to my tym bardziej, bo problem ewidentnie jest na Twoim koncie (do którego nie mamy przecież ani wglądu ani żadnego innego dostępu).

Na Twoim miejscu wymieniłbym kartę SIM, prawdopodobnie coś z nią jest nie tak. Albo w ustawieniach konta coś się zamieszało. Tak czy owak czat Flex powinien pomóc, łaski nie robi; przecież płacisz za usługę, w cenie jest także ta forma wsparcia.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 29
  • 0

problem z połączeniami przychodzącymi

jedynie co to chcialem dodac karte eSim na tableta z tego co kojarze ale pewien tej daty nie jestem, 5 dni temu po tym jak nie udalo mi sie jej aktywowac doradca z czatu zamknal mi na nia zamowienie bo czekala na aktywacje


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32685
  • 38226
  • 1382

problem z połączeniami przychodzącymi

Wyłącz wszystkie przekierowania z poziomu sim

Kod ##002# i zielona słuchawka