Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Plan dodatkowy a internet UE


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 273
  • 1122
  • 4

Plan dodatkowy a internet UE

Mam pytanie o praktyczne możliwości skorzystania z internetu w UE mając plan dodatkowy za 15 zł.

Jak wiadomo przekazać z głównego numeru się nie da.

 

Opcja chyba najbardziej oczywista to zmiana planu na czas wyjazdu na ten za 35 bo jak dobrze rozumiem taka operacja może dać nam GB nawet na dwa okresy rozliczeniowe?

A druga możliwość tj. zakup pakietów roamingowych? Działa to dla planu za 15 zł?

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19237
  • 55620
  • 755

Plan dodatkowy a internet UE

@Ianus72 nie było informacji o zmianach w pakietach roamingowych, więc powinno dać się skorzystać z pakietu dodatkowego. Zmiany w planie zapewne jak wiesz możesz dokonywać raz w miesiącu, wiec jak piszesz, GB roamingowe byłyby dostępne dla tego numeru przez prawie dwa miesiące, bo zależy w którym momencie dokonasz zmiany planu, ale opłata byłaby pobrana wyższa raz jeśli znowu zmienisz plan w następnym miesiącu. GB po zmianie planu wchodzą od razu. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3294
  • 7825
  • 144

Plan dodatkowy a internet UE

@Ianus72 , Pakiety Roamingu są dostępne, tylko należy na numer z Planem 15 zalogować się poprzez numer telefonu z hasłem SMS. 

 

Nie logujesz się mailem tylko numerem tel (z Planem 15) z hasłem SMS.

Powinny pojawić się pakiety do wykupienia.

 

🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 273
  • 1122
  • 4

Plan dodatkowy a internet UE


@Ronnapisał(-a)

@Ianus72 , Pakiety Roamingu są dostępne, tylko należy na numer z Planem 15 zalogować się poprzez numer telefonu z hasłem SMS.🙂


Czy ta zasada dotyczy też np. drugiego numeru na planie 35? Też musi sam sobie pakiety kupować? czy tylko przy "15" takie komplikacje?

 

Patrząc na ceny tych pakietów opcja ze zmianą planu na 35 i tak wydaje się korzystniejsza, przynajmniej jeśli chodzi o UE. Z pakietu dodatkowego będzie można skorzystać gdyby te trochę ponad 8 GB okazało się za małe. No i w razie potrzeby skorzystania z netu poza strefą UE.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3294
  • 7825
  • 144

Plan dodatkowy a internet UE

@Ianus72 , Plan 35 posiada w ramach planu 8,28GB w UE.