Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

orange flex - doładowanie


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6146
  • 69

orange flex - doładowanie

Flex pobiera z karty a nie bezpośrednio z konta. Jak będziesz miał dostęp do konta flex to sprawdzisz co z kartą. Można też ją tam zmienić.

Żeby porozmawiać na czacie trzeba być zalogowanym. Tak czy siak.

 

Screenshot_20191025-225643.png

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

orange flex - doładowanie

A limity na karcie nie były zmieniane?

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

orange flex - doładowanie

@spiro  jaka kartę masz na myśli? żebyśmy się dobrze zrozumieli


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6146
  • 69

orange flex - doładowanie

@PARANOJA flex pobiera kasą z karty płatniczej. Większość kart nie ma problemu z płatnościami internetowymi. Bez wglądu w konto flexa to możemy tutaj tylko zgadywać i gdybać.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

orange flex - doładowanie

Pytanie, czy na karcie kredytowej / debetowej były środki, aby FLEX mógł pobrać. Czy karta nie była zablokowana, albo nie był przekroczony limit miesięczny?

Po ostatnich unowocześnieniach banków, u mnie z karty kwota nie zostaje automatycznie pobrana. Jak podaję numer karty w płatnościach, to w aplikacji bankowej wyświetla się komunikat o autoryzacji płatności. Dopiero po potwierdzeniu, są pobierane środki.

Tak, czy siak, bez zalogowania się na konto FLEX-a nic więcej nie będzie wiadomo.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

orange flex - doładowanie

Może prócz dzielenia się GB we FLEX-ie może warto dodać opcję opłacania lub przesuwania środków na pokrycie kolejnego m-c we FLEX.

Mam na myśli tu osoby nie tylko z przyczyn losowych będących w szpitalu, czy na porodówce, ale również wyjeżdżających za granicę.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

orange flex - doładowanie

Są różne sytuacje losowe i w każdej ofercie zawsze możemy zostać bez telefonu.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

orange flex - doładowanie

Zawsze można jednak tak optymalizować ofertę, aby w sytuacjach awaryjnych jednak ten telefon był.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

orange flex - doładowanie

To niestety będzie nadużywane. To co kiedyś pisałem że Flex jest ofertą z zapasem wolnych środków na koncie. Może to niepopularne, ale szczere. Ja osobiście nie wyobrażam sobie co miesiąc biegać np na pocztę by wpłacić opłatę za plan, czekać kilka dni na zaksięgowanie itp. to nie jest przyjemne rozwiązanie.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

orange flex - doładowanie

No właśnie. Zawsze jest gdzieś drugi koniec kija. Masz rację, to możne być pole do popisu dla naciągaczy.

W takim razie jak wykombinować ofertę optymalną, bez naciągania i zapewniającą niezawodne świadczenie usług?