Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

oferta flex


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 5
  • 0

oferta flex

Dzień dobry,

Szukam kontroferty do obecnie posiadanej (67zł za 3 numery 150 GB wspólnego neta + 29zł sam internet 180GB razem 96 zł), nie mogę odnaleźć sensownej odpowiedzi, w końcu w pakiecie 80zł flex mogę dobrać w cenie 1+3 osobne numery telefonu? ewentualnie 1+2, bo do routera może być duplikat głownej karty

22 ODPOW. 22

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

oferta flex

jak chcesz osobne numery to flex rodzina w samym flexie będziesz miał dodatkowe karty z tym samym numerem. Dodatkową kartę możesz wybrać jako samą internetową albo pełną czyli rozmowy +sms+internet

 

PS. Jeśli pomogłem oznacz rozwiązanie


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5473
  • 22036
  • 179

oferta flex

We Flex plan jest przypisany do numeru. Dodatkowe numery to dodatkowe plany. Do każdego planu można mieć kilka kart, ale to ten sam numer. Do planu za 80pln można mieć cztery karty ale to nadal jeden numer.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 5
  • 0

oferta flex

no ok, ale jak to finansowo wygląda? bo raz znalazłem, że za każdy nowy numer 15zł a raz że nic


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

oferta flex

@bziakot do powyższych podpowiedzi dodam, że w przypadku najwyższego planu z 4-rema kartami SIM masz nielimitowany internet, ale do wszystkich kart SIM masz ten sam numer. Koszt planu 80 zł na miesiąc.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

oferta flex


@bziakotnapisał(-a)

no ok, ale jak to finansowo wygląda? bo raz znalazłem, że za każdy nowy numer 15zł a raz że nic


Jeden główny numer załóżmy za 30 zł + dodatkowa karta SIM do internetu w cenie planu, do tego dwa niezależne numery we FLEX Rodzina, koszt 15 zł za numer, mają no limit, ale bez internetu. Trzeba będzie z głównego numeru przekazywać. Główny numer w tej cenie ma pakiet 30 GB.

Zawsze w temacie:

https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Dziel-si%C4%99-GB-ze-znajomymi-w-Orange-Flex/m-p/158634

możesz poprosić o GB. Są chętni do przekazania.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 5
  • 0

oferta flex

czyli w teorii za 110zł mam 3 oddzielne numery i Internet bez limitu?  bo np główny numer mogę sobie wyrobić 2 kartę sim i wsadzić w router?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

oferta flex

@bziakot jeżeli główny numer bierzesz z najwyższej półki cenowej, to tak wyjdzie cena końcowa. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5473
  • 22036
  • 179

oferta flex


@bziakotnapisał(-a)

czyli w teorii za 110zł mam 3 oddzielne numery i Internet bez limitu?  bo np główny numer mogę sobie wyrobić 2 kartę sim i wsadzić w router?


Tak. Choć nolimit to promocja  nie wiadomo czy stała.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 5
  • 0

oferta flex

a no właśnie, i tu trzeba pomysleć... bo przechodząc stracę Gb obecne za staż, a przejść chcę tylko dla tych UNLMTD i esim... No nic, dziękuje wszystkim za pomoc