Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

oferta flex


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

oferta flex

Bez promocji w tym planie jest 150 GB co miesiąc. Nie ma kumulacji, ale jest możliwe przekazywanie tych GB pomiędzy numerami Flex. Niekoniecznie wlasnymi. W razie potrzeby można liczyć na nas.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18433
  • 52701
  • 710

oferta flex

Można w najwyższym planie wydusić 200 GB miesięcznie bez no limit i bez przekazywania. To i tak spory kawałek GB. Trzeba się postarać go wykorzystać. Do słuchania radia i przeglądania stron spokojnie wystarcza. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 5
  • 0

oferta flex

Nie będzie to dużo, bo obecnie mam 180GB na sam internet na działce i jest to taki styk, o ile na telefony będzie ok, to jak maja być 3 numery plus internet to braknie gb


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18433
  • 52701
  • 710

oferta flex

@bziakot zawsze możesz większą część pakietu przeznaczyć na numery FLEX Rodzina, na głównym włączyć UNLMTD, a jak dalej zabraknie, to odezwać się w temacie:

https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Dziel-si%C4%99-GB-ze-znajomymi-w-Orange-Flex/m-p/158634

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 5
  • 0

oferta flex

Wszystko byłoby ok, tylko właśnie jak wyłącza to UNLMTD to oferta przestanie być atrakcyjna, a do obecnej nie wrócę, bo staż mi spadnie 😐 potrzeby mi esim, a na obecnej mojej ofercie nie ma opcji i dlatego szukam, muszę przemyśleć temat 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18433
  • 52701
  • 710

oferta flex

@bziakot w większości abonamentów można skorzystać z Ekstra eSIM. To dodatkowa karta eSIM do numeru abonamentowego, ale płatna. We FLEX masz dodatkowe karty eSIM/SIM bezpłatnie. Informacje o Ekstra eSIM na stronie:

https://www.orange.pl/omnibook/ekstra-karta-esim


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 5
  • 0

oferta flex

Mój obecny operator (podmarka Orange) nie ma w ogóle w ofercie eSim 🙁


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18433
  • 52701
  • 710

oferta flex

@bziakot kiedyś pewnie będzie w ofercie, jednak trochę czasu upłynie.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2071
  • 11678
  • 52

oferta flex


@bziakotnapisał(-a)

Mój obecny operator (podmarka Orange) nie ma w ogóle w ofercie eSim 🙁


Tak z ciekawości, po co ci e-sim?

Bo z nim jest problem, jeśli zduplikujesz nr telefonu.

Co do Oferty FLEX, jest prosta i wystarczy się wczytać ze zrozumieniem.

Tak szczerze to chyba nie jest dla ciebie, jeśli potrzebujesz tyle GB do Internetu.

Ja bym jeden numer do prepaid Orange przeniósł ( lub kupił starter)i tego do internetu używał, jest sporo promocji i kumulują się GB.

 

Tak na Marginesie @bziakot !

Nie oznaczaj rozwiązania w temacie, jeśli nadal dopytujesz, bo użytkownicy przestaną w nim pisać i nie oznaczaj takich swoich przemyśleń, jako rozwiązanie, chyba że sobie żarty robisz!


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 5
  • 0

oferta flex

Do zegarka.