Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Działa wam logowanie do apki Orange Flex przez konto fb?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 53
  • 0

Działa wam logowanie do apki Orange Flex przez konto fb?

teraz mam z tym problem, poraz pierwszy

dostaje komunikat o bledzie: "Aplikacja nieaktywna. Ta aplikacja nie jest teraz dostępna itd "

 

dodam ze to komunikat na stronie fb, bo przy logowaniu tą metodą przekierowuje na strone fb

 

___________

* Poprawiono tytuł w temacie - Wiktor

 

 

3 ODPOW. 3

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Działa wam logowanie do apki Orange Flex przez konto fb?

@zubbix zawsze loguje się e-mailem. Jakoś nie bardzo leży mi logowanie przez inne serwisy.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 53
  • 0

Działa wam logowanie do apki Orange Flex przez konto fb?

zastanawiający jest koncowy komunikat: "Zalogowanie bedzie mozliwe po ponownym aktywowaniu aplikacji" - dziwne to, nieadekwatne do sytuacji, bo nie mamy do czynienia z aplikacją tylko ze stronką do logowania do serwisu fb

 

@ketrasaArturnapisał(-a)

@zubbix zawsze loguje się e-mailem. Jakoś nie bardzo leży mi logowanie przez inne serwisy.


a mi wlasnie logowanie przez serwisy pasuje, bo nie musze sie bawic we wpisywanie cialge danych do logowania,

niestety w aplikacji Flexa dosc czesto wylogowuje 😕

 

___________

* Scalenie wpisów - Wiktor


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2386
  • 9871
  • 85

Działa wam logowanie do apki Orange Flex przez konto fb?

Cześć @zubbix 

może spróbuj odinstalować i zainstalować ponownie aplikacje Orange Flex. Może jakiś błąd jest. Lepiej logować się e-mailem tak jak pisze @ketrasaArtur 

@zubbixprzesyłam Ci linka do blogu Orange Flex Konto w Orange Flex – wszystko, co warto o nim wiedzieć https://flex.orange.pl/blog/post/Konto-w-Orange-Flex-wszystko-co-warto-o-nim-wiedziec

Tam jest punkt Aktywacja numeru w Orange Flex i opcje logowania

Więcej informacji w linku

Pozdrawiam 🙂