Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy po wykorzystaniu GB zadziała UNLMTD?

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52794
  • 713

Czy po wykorzystaniu GB zadziała UNLMTD?

Ktoś sprawdzał, czy po wykorzystaniu GB z planu, usługa UNLMTD po włączeniu będzie działała z pełną prędkością? Może prędkość zostanie ograniczona ze względu na brak GB z planu.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13043
  • 53545
  • 622

Czy po wykorzystaniu GB zadziała UNLMTD?

@ketrasaArtur Z tego, co udało mi się wyniuchać (oficjalne stanowisko operatora jest takie)

 UNLMTD działa zawsze z pełną prędkością. Nie ma ograniczeń po wyczerpaniu zasobów GB konta 

Samo włączenie UNLMTD powoduje jakby zawieszenie zużycia GB, bo przecież mamy włączoną opcję bez limitu 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13043
  • 53545
  • 622

Czy po wykorzystaniu GB zadziała UNLMTD?

@ketrasaArtur Z tego, co udało mi się wyniuchać (oficjalne stanowisko operatora jest takie)

 UNLMTD działa zawsze z pełną prędkością. Nie ma ograniczeń po wyczerpaniu zasobów GB konta 

Samo włączenie UNLMTD powoduje jakby zawieszenie zużycia GB, bo przecież mamy włączoną opcję bez limitu 🙂


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1705
  • 8359
  • 64

Czy po wykorzystaniu GB zadziała UNLMTD?

@agat13Ale lejek pewnie mogą założyć?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52794
  • 713

Czy po wykorzystaniu GB zadziała UNLMTD?

@agat13 teoretycznie powinno być,jak piszesz. W praktyce, nawiązując do oferty na kartę, jak GB były wyczerpane, to passy nie działały.

@Samotnick też zastanawiam się, co w takim przypadku z lejkiem będzie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13043
  • 53545
  • 622

Czy po wykorzystaniu GB zadziała UNLMTD?

@ketrasaArtur Lejek się nie włączy, chyba, że się staniesz tzw "hard userem", czyli będziesz zużywał zbyt dużo danych na dobę 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52794
  • 713

Czy po wykorzystaniu GB zadziała UNLMTD?

Sprawdziłem jak działa UNLMTD włączony po zużyciu GB. Prędkość wraca do poziomu, jak były GB z planu.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1705
  • 8359
  • 64

Czy po wykorzystaniu GB zadziała UNLMTD?

@ketrasaArturJeszcze test na heavy usera Ci został 😊


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52794
  • 713

Czy po wykorzystaniu GB zadziała UNLMTD?

@Samotnick nie udało mi się osiągnąć lejka technicznego. Ostatnie podsumowanie to około 48 GB na dobę pobranych danych. Brak ograniczenia. Nie wiem, czy nie stosują, bo tak dożo danych pobieram przez dłuższy czas, czy limity zmienili. Około 2020 roku kilka razy dostałem.

Sprawę lejka tecnicznego poruszałem w temacie:

https://nasz.orange.pl/t5/Sie%C4%87-i-dost%C4%99pno%C5%9B%C4%87-us%C5%82ug/Internet-mobilny-Orange-a...

Od tamtej pory nie dostałem ani razu, a zużycie danych mam dość spore. Może przepustowość nadajnika zmienili.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1705
  • 8359
  • 64

Czy po wykorzystaniu GB zadziała UNLMTD?

@ketrasaArturMożesz zdradzić z czego takie zużycie wynika?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52794
  • 713

Czy po wykorzystaniu GB zadziała UNLMTD?

@Samotnick telewizja Play NOW. Na dwóch urządzeniach programy National Geographic tyle zużywają przy odtwarzaniu przez całą dobę. Do tego dochodzi radio internetowe.