Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dodatkowa karta do Flex i brak SMS :(


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 16
  • 0

Dodatkowa karta do Flex i brak SMS :(

Witajcie !

Założyłem dodatkową kartę w orange flex (w sumie to 3 - główna + dodatkowa internet + dodatkowa internet, rozmowy i sms) 

Problem w tym, że na telefon z tą nową kartą nie dochodzą sms. Jeżeli dzwonię na swój nr dzwonią obydwa telefony, jeżeli wyślę sms z tej nowej karty to też bez problemu dochodzi ale jeżeli ktoś wyślę do mnie to dostaje go tylko na starej karcie (głównej). Co ciekawe to gdy z tej nowej dodatkowej karty wyślę sms do siebie to pojawia się prawidłowo na obydwu telefonach 🙂

Telefon z tą nową kartą wcześnie działał z orange na kartę i wszystko było OK (po zamianie kart na orange na kartę działa dalej prawidłowo)

Centrum wiadomości wpisane,  wifi calling wyłączone, wyłączyłem nawet czat RCS (przy włączonych też próbowałem) i nic 😞

13 ODPOW. 13

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2397
  • 9925
  • 85

Dodatkowa karta do Flex i brak SMS :(

Cześć @zomol70 

Spróbuj zresetować telefon? Jeśli to nie pomoże to zrób zgłoszenie na czacie Flex  ze masz problem z dodatkową  kartą FLEX że nie dochodzą  SMS

Pozdrawiam 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 16
  • 0

Dodatkowa karta do Flex i brak SMS :(

Nie mogę go zresetować, bo na telefonie jest zainstalowana e-kasa, więc urząd skarbowy by mnie odpowiednio ukarał 😞

Ale jak pisałem wystarczy przełożyć zwykła orange na kartę i wszystko działa.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22152
  • 181

Dodatkowa karta do Flex i brak SMS :(

@zomol70 

Mam podobny (może nawet identyczny) układ kart i SMSy dochodzą jednocześnie na oba telefony. Coś musiało się u Ciebie popsuć/niedokonfigurować, tak nie powinno być. Myślę że wsparcie techniczne Flex powinno sobie z problemem poradzić, trzeba im to zgłosić.

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2397
  • 9925
  • 85

Dodatkowa karta do Flex i brak SMS :(

@zomol70  zrób zgłoszenie na czacie Flex ze masz problem z dodatkową kartą FLEX że nie dochodzą SMS. Wsparcie techniczne Flex powinno rozwiązać Twój problem Zgłosić problem moze poprzez stronę https://flex.orange.pl/ i na samym dole klikając w kafelek  zaloguj się do czata 🙂

Pozdrawiam 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 16
  • 0

Dodatkowa karta do Flex i brak SMS :(

Zgłoszone, sprawdzili ustawienia i wszystko dobrze a nie działa 🙂

Robili jakiś reset ustawień, też nie pomogło.

Sprawa przekazana do działu technicznego, do 2 dni ma być odpowiedź


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2397
  • 9925
  • 85

Dodatkowa karta do Flex i brak SMS :(

@zomol70musisz poczekać 2 dni żeby dział techniczny zweryfikował co się dzieje i naprawił ten problem 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18455
  • 52770
  • 713

Dodatkowa karta do Flex i brak SMS :(

@zomol70 zawsze możesz wymienić samodzielnie kartę SIM w aplikacji. Startery do FLEX do pobrania bezpłatnie w salonie Orange.

Skoro zrobione zgłoszenie, to warto poczekać przed wymianą.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2073
  • 11694
  • 52

Dodatkowa karta do Flex i brak SMS :(

Dodatkowe karty we FLEX ok. ale tylko do Internetu, bo miałem do połączeń głosowych (zwykła karta sim/ nie e-sim) i jak problemy z połączeniami na dodatkowej, to sms też szwankowały, ale może to nie u wszystkich, bo pewnie by to naprawili dawno 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Dodatkowa karta do Flex i brak SMS :(


@zomol70napisał(-a)

Zgłoszone, sprawdzili ustawienia i wszystko dobrze a nie działa 🙂

Robili jakiś reset ustawień, też nie pomogło.

Sprawa przekazana do działu technicznego, do 2 dni ma być odpowiedź


@zomol70 , po chłopsku myślę, że nie mają dostępu do wszystkich ustawień danego modelu, tylko do standardowych. Może polukaj, co i gdzie w tej ikonce koła zębatego można samemu podłubać i poustawiać? M.in. uprawnienia czy czyszczenie pamięci, ale nie tylko. Najlepiej znasz swój model i pobawić się nie zaszkodzi, skoro reset nie wchodzi w rachubę.