Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w Orange Flex


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 502
  • 2084
  • 4

Zmiany w Orange Flex

Nigdy nie rozumiałem oferty oraange a tej dla numerów komórkowych szczególnie....
Orange flex i nju wzajemnie się kanibalizują 😄 a jakby tego było mało jest jeszcze oferta Orange na kartę i wręcz abstrakcyjnie nieopłacalny (poza pakietami LOVE) abonament w orange...... tak jakby ktoś nie mógł zostawić po prostu obonamentu w orange i jednej z ofert na kartę pod nazwą flex.....a tak mamy klasyczny przerost formy nad treścią.   


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 252
  • 572
  • 2

Zmiany w Orange Flex


@Piotrekk85napisał(-a)
Zawsze mogą wypowiedzieć świadczenie usług w całości. Flex nie jest ofertą publiczną 🙃

Wypowiadać sobie mogą, inna sprawa ze usługa jest opłacona .


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2070
  • 11670
  • 52

Zmiany w Orange Flex

@xeth opłaconej usługi ci nie wylaczat, chyba że na kolejny miesiąc, przelej środki na kartę płatniczą czy konto i tyle.

Procesowanie z operatorem nic nie da, chyba że cię to kręci 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 252
  • 572
  • 2

Zmiany w Orange Flex

Wyłączy, 22 kwietnia usługa zostanie zawieszona, tak wynika z informacji które wysyła Orange.

Czyli albo się godzę albo nie i tracę pieniądze za opłacony okres.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 226
  • 936
  • 4

Zmiany w Orange Flex

Tak przy okazji... A jak to wyglądało jak likwidowali plan za 25 zł? Też w taki sposób? Wtedy chyba nic nikomu nie wyłączali?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 476
  • 1623
  • 3

Zmiany w Orange Flex


@Ianus72napisał(-a)

Tak przy okazji... A jak to wyglądało jak likwidowali plan za 25 zł? Też w taki sposób? Wtedy chyba nic nikomu nie wyłączali?


Nie miałem pakietu za 25 zł. Ale miałem pakiet 30 zł bez 5G. Po prostu nastąpiło przełączenie po 7 marca 2023 roku, w pierwszym okresie płaciło sie jak za dotychczasowy pakiet.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2070
  • 11670
  • 52

Zmiany w Orange Flex

@xeth nie wyrażasz więc zgody i zawieszasz plan... Kasa nie zniknie, będzie zamrożona, ja w tyn sensu nie widzę, ale to nie moja decyzja, rób jak uważasz, głupio tak mieć numer komórkowy i nie móc z niego korzystać.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 252
  • 572
  • 2

Zmiany w Orange Flex

Głupio to tak godzić się na wszystko, jak by więcej ludzi tak zrobiło to Orange może by się opamiętało z tymi podwyżkami. Czyli skarga do UOKiK plus chargeback z banku i jeśli ktoś nie wyrazi zgody niech o tym nie zapomni bo przy wielu takich chargebackach operator płatności może nawet zablokować Orange. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18432
  • 52695
  • 710

Zmiany w Orange Flex

@xeth może w e-mailu jakoś nie jasno jest sformułowane. Jeżeli plan masz opłacony i odnawiany po 22 kwietnia, to bez akceptacji zmian, plan będzie aktywny jeszcze po 22 kwietnia, do czasu następnego odnowienia. Przy braku akceptacji plan po 22 kwietnia się nie odnowi i zostanie zawieszony. Więc jeśli odnowienie planu przypada przypuśćmy na 30 kwietnia, to do tego czasu na pewno Twój plan będzie aktywny.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 502
  • 2084
  • 4

Zmiany w Orange Flex

Ja zmieniłem plan zaraz po płatności za marzec bo okres rozliczeniowy jest do 28 dnia miesiąca, ciekawe ilu użytkowników opłaci rok z góry, jak na FLEX to dość mało elastyczna opcja 😄