Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w Orange Flex


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 252
  • 572
  • 2

Zmiany w Orange Flex

Masakra jakaś, dziś doszedł komunikat przy nawiązywaniu połączenia. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 130
  • 461
  • 2

Zmiany w Orange Flex

Zawsze można przejść do Nju Subskrypcja. Zasady te same co flex, sieć ta sama. Mają esim. Ja się nie zastanawialem nawet sekundy....


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 230
  • 948
  • 4

Zmiany w Orange Flex


@atlas_cudownapisał(-a)

Zawsze można przejść do Nju Subskrypcja. Zasady te same co flex, sieć ta sama. Mają esim. Ja się nie zastanawialem nawet sekundy....


Napisanie, że w nju subskrypcja są te same zasady co we Flex to gruba przesada. Chyba, że chodziło tylko o sposób płatności bo sama oferta jest zupełnie inna.

 

Przy okazji pytanie: ile aktualnie można mieć numerów na jednym koncie Flex i gdzie to jest zapisane?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 33
  • 0

Zmiany w Orange Flex

Nieprawda. Nie ma multisim. Mam wrażenie, że Orange pod tym kątem wykorzystuje pozycję, bo u jedynej konkurencji jest 2x drożej.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 169
  • 0

Zmiany w Orange Flex

No i co, wyłączyli już komuś? Czy dopiero jutro?

Ja się zgodziłem na zmianę planu...


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 33
  • 0

Zmiany w Orange Flex

Ja zgodziłem się na zmianę, ale niesmak pozostał. Jak wjedzie coś tańszego lub w podobnej cenie, z multisim i działającym esim na Apple to zmieniam operatora.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18467
  • 52835
  • 714

Zmiany w Orange Flex

Dziś u mojej mamy odnowi się FLEX po wyrażeniu zgody. Dam znać po 16-tej, jak się odnowi.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 252
  • 572
  • 2

Zmiany w Orange Flex

Jednak działa dalej na starym planie, a w ostatnim mejlu było wyraźnie napisane ze dziś zawiesza.

 

Czekam na koniec okresu rozliczeniowego i się przenoszę gdzie indziej, szkoda tylko tych niewykorzystanych gigabajtów, z drugiej strony widać ze dopłata kolejnych 5 złotych do 45 gb mi się po prostu nie opłaca.

 

IMG_0993.PNG


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 504
  • 2084
  • 4

Zmiany w Orange Flex

Zanim przejdziesz to przekaż GB znajomym albo na ECO. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1710
  • 8375
  • 64

Zmiany w Orange Flex