Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w Orange Flex


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Zmiany w Orange Flex

Ok, szczerze nie wpadłbym na pomysł że to komuś jeszcze może być potrzebne w czasie messengerów, WhatsApp etc ... temat jest in progress ale jakoś nie umiem sobie powiązać użytkownika Flex z potrzebą sms poprzez wifi 🙂 ... jakoś widzę tych użytkowników trochę bardziej up2date z technologią :).

 

Dla mnie za granicą jest ważniejsze co innego. Mogę mieć cały czas włączony roaming ale będzie ściągac z konta tylko kiedy kupię odpowiedni pakiet.

 

________________
* Scalenie wpisów – moderator Michał


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zmiany w Orange Flex

@Remi , jeśli chodzi roaming, to Flexa trudno przebić. I nie chodzi mi o GB, a np o połączenia. Mama moja jest na 10 dni w UK i aktywowałem na początek 7 dni za 15 zł nielimitowane rozmowy SMSy. Nie ma takiego pakietu roaming UK na rynku telco. Dla mnie mega usługa i oczywiście mogłem bez kontaktu z BOK aktywować u siebie w apce 💪😏

Jestem z tych osób dla których samoobsługa to podstawa... Jestem nawet za ograniczeniem udziału obsługi na FLEX i jeszcze większa autonomią w aplikacji.

 

Nowe możliwości z zapowiadaną nielimitowaną transmisją danych na pewno pomogą w powiększeniu ilości userów. 

 

Aaaa dajcie Signal do Social. 😋😉


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

Zmiany w Orange Flex

@Remi  Dzięki za pozytywne info!

 

Nie zapominaj że nowocześni użytkownicy Flexa korzystają z serwisów wymagających autoryzacji kodem z SMSa, powiadomień SMSowych lub mają dziadków nie korzystających ze smartfonów.

 

Roaming tylko w pakietach ma też swoje wady. Aby wysłać JEDNEGO SMSz z kraju poza UE muszę wykupić pakiet za kilkanaście PLN. 

 

A co najgorsze.... w niektórych krajach bez wykupienia pakietu nie można korzystać z VoWiFi:

 

________________
* Wpis poddany edycji – moderator Michał


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

Zmiany w Orange Flex

@Remi  a umiesz sobie powiązać użytkownika Flex z potrzebą używania esimki na więcej niż jednym sprzęcie jednocześnie ?

Bo Flex nie i automatycznie takiemu komuś wyłącza powiadomienie o tym że ktoś dzwonił jak maił wyłączony telefon.

Problem znany od samego początku oferty nadal rozwiązania brak.


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Zmiany w Orange Flex

nowocześni to raczej mają notyfikację i autoryzację inapp a nie na sms lub używają fizycznych kluczy. Moja Mama korzysta z Flex i jego mega zadowolona.

 

Niezależnie, dla każdego co innego bo zaczniemy dyskusje w stylu co lepsze czy iPhone z iOS i ekosystemem czy Samsung z Androidem :). iPhony mają zalety które dla innych są wyjątkowe a dla reszty są ograniczeniami i podobnie jest z Flex :). Dla mnie Flex jest jak iPhone, można go lubić, można go nie nawidzić ale uważam że dla mnie lepszego rozwiązania nie ma. Choćby z tego powodu że wiem co jest pod spodem i porównaniu do innych operatorów to Flex ma takie bebechy jak Tesla ... niby z zewnątrz podobnie ale w środku całkowicie inne auto :).


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Zmiany w Orange Flex

Jak dobrze zrozumiałem problem to nie jest kwestia esim tylko multisim. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zmiany w Orange Flex

Na dzień dzisiejszy eSIM i kolejne karty sim z tym samym numerem nie mają zastosowania i nie potrzebuje. 

Dla mnie FLEX:

 

1. Samoobsługa i zarządzanie kartami (aplikacja)

2. Social Pass 

3. Prawdziwe nielimitowane rozmowy, dużo rozmawiam 

4. Przekazywanie GB 

5. Proste płatności 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Zmiany w Orange Flex

Ciekawe od kiedy będzie nowy pakiet bez limitu. Bo to dość istotne czy będzie i jeśli będzie to jak długo okres bez passów dla gigabajtożernych serwisów streamingowych. 

I jeszcze myślę że jeśli Flex wprowadzi bez limitu transfer kto wtedy wybierze abonament mobilnego internetu w Orange? Będzie to zbyt dobra oferta bo podejrzewam że nie będzie cena mocno odstająca (o ile w ogóle będzie) od rynkowych cen. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 56
  • 186
  • 0

Zmiany w Orange Flex

Czas na rozstanie z Flexem.Cóż,wszystko kiedyś się kończy.🤷‍♀️


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Zmiany w Orange Flex

@Eveline jaką inną ofertę lepszą znajdziesz? Moja mama korzysta z FLEX-a tylko do rozmów. Podwyższenie planu dla niej jest nie na rękę, bo 5 zł dodatkowo za 15 GB to strata kasy. Nie wykorzystuje nawet 1GB z planu. Pozostałe oferty Orange też są w takiej samej lub podobnej cenie.