Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w Orange Flex


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 338
  • 1726
  • 3

Zmiany w Orange Flex

@ketrasaArtur  migracja istnieje do oferty na kartę trzeba przemyśleć kwestię czy nie bedzie to lepsze niz ten caly Flex.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Zmiany w Orange Flex

@Luki9 migracja z FLEX do oferty na kartę kuleje, więc trzeba się dobrze zastanowić, czy warto. W przypadku oferty na kartę pakiet no limit masz w tej samej cenie, co najniższy plan FLEX. Chyba, że w grę wchodzą GB, to w ofercie na kartę będzie ich więcej, ale we FLEX możesz otrzymać GB na forum NO. Jest jeszcze jedna ważna sprawa. FLEX ma naturalne zabezpieczenia przez jakimikolwiek dodatkowymi opłatami. W ofercie na kartę, jak sam nie dopilnujesz lub nie założysz blokad, do kasa z konta szybko może być zużyta na usługi, które nie są potrzebne.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 192
  • 0

Zmiany w Orange Flex

@ketrasaArtur @Chcę przenieść numer do Orange na kartę.Póki co,na stronie przeniesienie numeru jest niemożliwe

5G też mi nie pasuje,ale teraz widzę wszędzie to weszło😬


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

Zmiany w Orange Flex


@Evelinenapisał(-a)

...

5G też mi nie pasuje,ale teraz widzę wszędzie to weszło😬


Możesz rozwinąć co masz na myśli z tym "nie pasowaniem"? Czy chodzi o to, że nie potrzebujesz wsparcia 5G bo telefon go nie obsługuje, czy też raczej o to, że masz coś przeciwko konkretnie technologii 5G, podczas gdy technologia 1G (GSM), 3G i 4G nie wzbudza u Ciebie tak negatywnych emocji?

W obu przypadkach można coś pomóc...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Zmiany w Orange Flex

@Eveline przeniesienie numeru zFLEX do Orange na kartę już jest dostępne. Zgłoszenie o chęci przeniesienia składasz na czacie FLEX.

Moje przeniesienie numeru z FLEX do Orange na kartę:

https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Przeniesienie-numeru-FLEX-do-oferty-Orange-na-kart%C4%99/m-p/3...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Zmiany w Orange Flex

Na e-maila dostałem informacje o zmianach w ofercie FLEX. Czytam już trzeci raz i wcale sienie dziwię, że w komentarzach na blogu:

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/orange-flex-zapowiada-zmiany-w-ofercie/

też nie mogą się połapać o co w nim chodzi. Bardziej to już chyba nie dało się tak sformułować, że nie wiadomo o co chodzi.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 250
  • 562
  • 2

Zmiany w Orange Flex

@ketrasaArtur 

To wyjaśnię 😉

 

Użytkownicy planu za 25 złotych zostaną siłowo przeniesieni do tego za 30.

Music Pass, Video Pass i Game Pass zostaną zlikwidowane.

 

W zamian za podwyżką i odebrane usługi Flex daje mętne propozycje że może kiedyś w przyszłości doda plany z nielimitowanym Internetem.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 338
  • 1726
  • 3

Zmiany w Orange Flex

@ketrasaArtur  mail zawierał informację że wyłącza Ci pakiet za 25 zł o ile z niego korzystałeś przeniosa Cie do 30 zł ze wsparciem 5G a Ci co maja pakiet za 30 zł bez wsparcia 5G zostana przeniesieni do planu za 30 zł ze wsparciem 5G no ale mogli to inaczej napisać niż tak jak napisali bo mało kto wie jak i o co biega no ale polityka każda jest inna.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Zmiany w Orange Flex

@xeth @Luki9 strasznie to jakoś mętnie zostało napisane. Wyłączenie planu za 25 zł i przeniesienie na plan za 30 zł, ale przez pierwszy miesiąc po przeniesieniu jeszcze pobrana zostanie opłata jak za plan za 25 zł.

Wyłączenie pass-ów jest tak niejasno sformułowane, jak by wyglądało, że tylko passy są wyłączane, a nie plan za 25 zł.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 338
  • 1726
  • 3

Zmiany w Orange Flex

@ketrasaArtur  wiem widziałem maila jak to wygląda.Wyłączenie pass-ów jest zle napisane mogli to inaczej ująć.Orange zapowiedział, że we Flex pojawią się nowe pakiety internetowe. Na razie nie wiadomo od kiedy będą dostępne.