Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE nie działa na IPhone 13 Pro Max


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 43
  • 0

VoLTE nie działa na IPhone 13 Pro Max

@Bart996a masz możliwość włączyć VoLTE? U mnie w ustawieniach nie ma w ogóle tej opcji. VoWIFI działa u mnie bez problemów akurat czy to wychodzące czy przychodzące. Zerowanie telefonu i ponowna konfiguracja nic nie pomogła. Zmiana SIM na ESIM również nic nie zmieniła. Wygląda to tak jakby po prostu Orange blokowało opcję włączenia VoLTE w telefonie tylko dlaczego skoro mam najnowszy iOS, a na drugim telefonie z Androidem VoLTE działa bez problemu z tym samym numerem.
@Anonimtak jak w tytule wątku iPhone 13 Pro Max z iOS 15.3.1 czyli najnowszym. Na tę chwilę sprawa zgłoszona do Orange. Czekam na rozwiązanie sprawy.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 16
  • 53
  • 1

VoLTE nie działa na IPhone 13 Pro Max

W Orange na iPhonie nigdy nie widziałem osobnej opcji na ustawienie VoLTE - tylko głos i dane, żeby sprawdzić czy jest aktywne VoLTE wystarczy wejść w ogólne-to urządzenie i operator - tam status ims. 

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE nie działa na IPhone 13 Pro Max

@Jaszczur wsparcie Apple powinno też tym się zainteresować, pewnie problem w oprogramowaniu drzemie, Orange może też testy zrobić, im więcej zgłoszeń, tym większa szansa na naprawę problemu, iPhone 12 nie ma takich problemów.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 18
  • 0

VoLTE nie działa na IPhone 13 Pro Max

Na Iphonie 12 też są problemy z VoLTE. Posiadam Iphone 12 i praktycznie każda rozmowa jest po 3G, może dlatego, że korzystam z Orange Flex.

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE nie działa na IPhone 13 Pro Max

@Maki955  pewnie masz 2 takie same numery we Flex, stąd ten problem, bo iPhone 12 nie ma problemów z volte w Orange czy Flex.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 18
  • 0

VoLTE nie działa na IPhone 13 Pro Max

Tak posiadam dodatkową kartę Esim w apple watchu, czyli jeśli zlikwiduję dodatkową kartę problem z VoLTE zniknie ?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 16
  • 53
  • 1

VoLTE nie działa na IPhone 13 Pro Max

Wszytko na to wskazuje, z Apple watachem niepoprawnie działa tez wifi calling - przede wszystkim w trybie samolotowym. Nie można się dodzwonić.

zglaszajcie - może kiedyś rozwiążą te problemy.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

VoLTE nie działa na IPhone 13 Pro Max

@Jaszczur W iP z 5G nie ma opcji wyłączenia VoLTE w menu. Więc jej brakiem w 13 Pro nie powinieneś się przejmować.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

VoLTE nie działa na IPhone 13 Pro Max

@Maki955 Problem jest spowodowany użytkowanie 2 kart z tym samym numerem z obsługą głosu i netu. Gdy ta dodatkowa karta jest tylko do netu problemy magicznie znikają.

https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Fatalna-jako%C5%9B%C4%87-rozm%C3%B3w-po-uruchomieniu-dodatkowe...

 

Od siebie tylko wspomnę i zachęce do wsparcia pomysłu dzięki któremu zarządzanie drugą kartą będzie bardziej normalne

https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Umo%C5%BCliwienie-usuni%C4%99cia-dodatkowej-karty-SIM/idi-p/2...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 115
  • 415
  • 0

VoLTE nie działa na IPhone 13 Pro Max

To może ja dodam coś od siebie. W ostatnich dniach byłem w Austrii, przejeżdżając przez Słowację. Mam Iphone 12 Pro i w sieciach roamingowych (T-Mobile w Austrii i Orange w Słowacji) opcja VOLTE jest dostępna dla obydwu operatorów! Wygląda to tak:

ptr1_0-1666612890560.png

 

Po powrocie do Polski i zalogowaniu się w macierzystej sieci Orange, opcja ta dziwnym trafem znika... Więc nie jest to na pewno wina telefonu ani karty SIM (ja mam akurat eSIM), tylko operatora!