Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE na iOS problem z FB Messenger


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

VoLTE na iOS problem z FB Messenger

Odgrzeję kotleta, ale trafiłem tu z identycznym problemem iPhone 11 pro 1sim fizyczny nju mobile (Orange) drugi eSIM Orange flex. Niestety Messenger Facebook nie może się połączyć na czacie głosowym oraz video. Wyłączenie VoLTE na jednej z kart rozwiązało problem. Na chwilę obecną rozwiązanie dla mnie jest dość satysfakcjonujące, natomiast nieomieszkam skontaktować się z infolinią Orange jak problem rozwiązać.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 48
  • 73
  • 1

VoLTE na iOS problem z FB Messenger

A więc jednak to nie wina po mojej stronie. @OjcieX nic w Orange nie wskurasz ja już próbowałem i za każdym razem każą się kontaktować z supportem Apple. Ja już dałem sobie spokój ale jak możesz to pisz, zgłaszaj a nóż widelec może wreszcie się pochylą nad tym problemem.

Pozdrawiam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

VoLTE na iOS problem z FB Messenger

Kontakt z infolinią Orange w przypadku numerów w Orange Flex lub nju jest bezcelowy.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 48
  • 73
  • 1

VoLTE na iOS problem z FB Messenger

@Piotrekk85 jak pisałem wcześniej w Orange Flex kontaktowałem się przez czat w aplikacji bo inaczej nie można, natomiast na numerze firmowym normalnie przez infolinię telefoniczną jak i mailowo. I za każdym razem ta sama śpiewka "nie nasza wina, proszę zwrócić się do supportu Apple".


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

VoLTE na iOS problem z FB Messenger

Mam ten sam problem, dwie karty SIM  od Orange, messenger nie działa podczas połączenie przez sieć LTE czy 5g (połączeni wideo, czat działa) Po wyłączeniu jednej kart SIM problem znikną. Czy ma ktoś rozwiązanie?