Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Social pass


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 19
  • 58
  • 1

Social pass

Jak naprawdę działa social pass? Czy żeby internet nie został pobrany z mojego pakietu muszę korzystać z aplikacji FB czy może to też być FB lite albo maki? Czy jeśli udostępnienie komuś internet hotspotem to jeśli ta osoba będzie przeglądać np tiktoka to zużyje mój pakiet danych? Czy social pass ma jakiejś ograniczenie danych np jeśli zużyje 50 GB to nadal social pass będzie działał?

7 ODPOW. 7

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 12
  • 0

Social pass

Najważniejsze jest żeby aplikacja łączyła się bezpośrednio z serwerami usług co są w passie. 

Transfer jest bez żadnych limitów i na hotspodzie też to działa bez żadnych problemów. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Social pass

Dla mnie wszystkie serwisy działają w oficjalnych apkach i ew. w przeglądarce jeśli wspierają. Nieoficjalne apki działają różnie.

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Social pass


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 19
  • 58
  • 1

Social pass

Widziałem, tam inne to to co pobiera dane zawsze, a muzyka i video to pobiera gdy nie ma music i video passa?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Social pass

Tak.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Social pass

SOCIAL PASS działa na oryginalnie dystrybuowanych aplikacjach w sklepach Google Play i AppStore. Udostępnianie internetu z FLEX działa o ile są to te aplikacje, niezależnie gdzie komu udostępniasz.
Mając np. Video Pass, możesz udostępniać internet na TV i tam oglądać NETFLIX'a.
Tak samo dotyczy się innych smartfonów i tabletów.
Wszystkie Pass'y działają na nielimitowanym transferze danych zgodnie z aplikacjami do danego pass'a.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Social pass

Tak sie zastanawiam, dlaczego ikonki social są czarne a nie tak jak w innych passach oryginalne ikony i ich kolory, dało by sie zrobić też tak w socjal dodać koloru i ciut większe ikonki?

 

Kolor daje uroku i lepiej się prezetuje.🤗

 

Tak tylko pytam... (bo pada deszcz)😜