Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odzyskanie numeru telefonu

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Odzyskanie numeru telefonu

Witam, chciałem przenieść swój numer z a2mobile do Orange Flex, w Orange Flex wybrałem pakiet za 25 zł chciałem go zmienić na ten 30 zł, zrezygnowałem z pakietu za 25 zł i potem nie mogłem już nic zrobić. Jak sprawdzam na różnych stronach to właścicielem numeru jest Orange Polska. Numer telefonu, który miałem 10 lat jest teraz odłączony, chciałbym go odzyskać byłem w salonie, pisałem na czacie, dzwoniłem na infolinię i nikt nie jest w stanie mi pomóc. W jaki sposób mogę odzyskać ten numer

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Odzyskanie numeru telefonu

@PawelMackiewicz tu własnie jest problem, bo numer był u operatora wirtualnego, a Orange nie bardzo sobie radzi z przeniesieniem numeru szczególnie z a2mobile.

Czy rozmawiałeś na czacie FLEX w tej sprawie?

Salon, infolinia, czat Orange nie pomoże nic w tej sprawie, bo to nie ta platforma. FLEX jest niezależną usługą. Trzeba rozmawiać na czacie FLEX i to jak najszybciej.

 

Masz już konto założone, więc zarejestrowanym e-mailem i ustalonym hasłem zaloguj się na czat FLEX również ze strony internetowej. Będziesz zweryfikowany i łatwiej konsultant podpowie rozwiązanie, sprawdzi, co się dzieje z numerem, przyjmie reklamację itp:

https://pomoc.flex.orange.pl/

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Odzyskanie numeru telefonu

@PawelMackiewicz tu własnie jest problem, bo numer był u operatora wirtualnego, a Orange nie bardzo sobie radzi z przeniesieniem numeru szczególnie z a2mobile.

Czy rozmawiałeś na czacie FLEX w tej sprawie?

Salon, infolinia, czat Orange nie pomoże nic w tej sprawie, bo to nie ta platforma. FLEX jest niezależną usługą. Trzeba rozmawiać na czacie FLEX i to jak najszybciej.

 

Masz już konto założone, więc zarejestrowanym e-mailem i ustalonym hasłem zaloguj się na czat FLEX również ze strony internetowej. Będziesz zweryfikowany i łatwiej konsultant podpowie rozwiązanie, sprawdzi, co się dzieje z numerem, przyjmie reklamację itp:

https://pomoc.flex.orange.pl/

Anonim

Nie dotyczy

Odzyskanie numeru telefonu

Jest problem z przenoszeniem numerów od wirtualnych operatorów, jeśli coś pójdzie nie tak, to numeru już nie odzyskasz. Widocznie ten problem cię dotknął.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Odzyskanie numeru telefonu

@PawelMackiewicz przed przenoszeniem numeru od operatora wirtualnego do Orange, najlepiej skorzystać z fioletu. Tam zawsze numer jest przeniesiony prawidłowo, a następnie do Orange. Ten układ zawsze mi zadziałał prawidłowo i nigdy nie miałem problemów. Bezpośrednie przeniesienie od operatora wirtualnego do Orange zawsze występowały problemy i dopiero po złożeniu reklamacji udawało się numer przenieść.

Działaj jak najszybciej inaczej numer stracisz. Liczą się w tym przypadku minuty 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Odzyskanie numeru telefonu

Przenosiłem ten numer chyba ze 20 razy kiedyś z Mobile Vikings do Orange i nigdy nie było problemu, nawet nie pomyślałem, że może być taki problem. Jak od razu po tej sytuacji napisałem na czacie Orange Flex to odpisali, że numer jest nie do odzyskania, teraz napisałem i czekam na odpowiedź, bo musi się zapytać innej osoby. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Odzyskanie numeru telefonu

@PawelMackiewicz kiedyś nie było problemów, nawet kak był to operator wirtualny. Od około roku zaobserwowałem, że Orange ma problem z przeniesieniem numerów od operatorów wirtualnych, a największy problem jest z a2mobile. Od tego operatora często pojawiały się problemy.

Im dłużej wyjaśnienie trwa, tym ciraz mniejsza szansa na odzyskanie numeru.

Poprzedni operator zwolnił numer, Orange jeszczr do końca go nie przejął. Jak taka sytuacja dłużej potrwa, to numer zostanie wyłączony i będzie praktycznie niemożliwe jego odzyskanie.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Odzyskanie numeru telefonu

Udało się odzyskać numer dzięki pracownikowi na czacie Orange Flex, który był bardzo pomocny.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Odzyskanie numeru telefonu

@PawelMackiewicz cieszę się niezmiernie, że numer udało się odzyskać i jak było w planach jesteś w ofercie FLEX 😉