Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Reach_Downlink_sms_limitation

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 43
  • 0

Reach_Downlink_sms_limitation

Wyskakuje mi co jakiś czas taki dziwny komunikat jak w tytule postu.

Po kliknięciu jest komunikat, że nie udało się aktywować połączeń międzynarodowych.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Reach_Downlink_sms_limitation

Sam mam Xiaomi we Flex i problem rozwiązałem, ale dosyć kosztownie. Jedna z usług Xiaomi - nie wiem dokładnie która - stara się wysłać sms międzynarodowy do Stanów (czemu nie do Chin, to nie wiem). Po kupieniu pakietu jednorazowego na międzynardowe do strey UE+ gdzie są USA - wysyła się sms - problem znika.

We flex nie wyślesz smsa międzynarodowego bez pakietu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Reach_Downlink_sms_limitation

Rozwiązanie znalezione na szybko na forum XDA :

Go to Settings >> SIM cards & mobile networks >> Data roaming and set Overseas data roaming to "Always" (don't worry, this will only be for a few minutes). Let the activation services run again (you may have to repeat the activation attempt a few times), and your device should be able to activate the SIM and verify the phone number. When it's completed, you can turn the Overseas data roaming back to "Never."


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 43
  • 0

Reach_Downlink_sms_limitation

Niestety nic to nie pomogło.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Reach_Downlink_sms_limitation

@majka420 zgłoś wiec tą sprawę na czacie FLEX. Pewnie wkradł się błąd.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 43
  • 0

Reach_Downlink_sms_limitation

Już rozmawiam właśnie na czacie z konsultantem i proponuje sprawdzenie na innym telefonie lub włączenie trybu samolotowego i sprawdzenie jak się zachowa telefon.

pokazuje mi się też komunikat, że nie mogę wykonywać połączeń miedzynarodowych chociaż w apce mam to wyłączone.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Reach_Downlink_sms_limitation

@majka420w przypadku FLEX-a łatwo jest też wymienić kartę SIM, więc jak po podpowiedziach konsultanta dalej będzie powtarzał się problem, to wymień kartę SIM.

 

Jeżeli wybierasz numer międzynarodowy, to komunikat o braku możliwości wykonywania połączeń międzynarodowych będzie się pojawiał. 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 43
  • 0

Reach_Downlink_sms_limitation

Nie wybieram takich numerów międzynarodowych. Nie wpływa to na jakość usług więc chyba wymianę karty sobie daruję. Denerwują mnie tylko te powiadomienia.

Chyba udało mi się to wyłączyć.

Jako, że mam telefon Xiaomi i byłam zalogowana w chmurze to wylogowałam się i komunikat po ponownym uruchomieniu telefonu się nie pojawił 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Reach_Downlink_sms_limitation

Sam mam Xiaomi we Flex i problem rozwiązałem, ale dosyć kosztownie. Jedna z usług Xiaomi - nie wiem dokładnie która - stara się wysłać sms międzynarodowy do Stanów (czemu nie do Chin, to nie wiem). Po kupieniu pakietu jednorazowego na międzynardowe do strey UE+ gdzie są USA - wysyła się sms - problem znika.

We flex nie wyślesz smsa międzynarodowego bez pakietu.
Anonim

Nie dotyczy

Reach_Downlink_sms_limitation

@majka420  wszelkie usługi Xiaomi, generują taki zagraniczny ruch, więc lepiej z nich nie korzystać, kopie nr telefonu można w Google zrobić, dubel w chmurze Xiaomi zbędny, ja nie korzystam z dodatków od Xiaomi, ba mam je wyłączone i dostęp do netu mają zablokowany, korzystam tylko z aplikacji Google Play.