Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przez jaki czat mogę porozmawiać o ofercie Flex


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 22
  • 0

Przez jaki czat mogę porozmawiać o ofercie Flex

Cześć, czy ktoś może mi powiedzieć, przez jaki czat (gdzie) mogę porozmawiać o ofercie Flex. Jak ściągnąłem aplikacje, to najpierw każe mi wybrać ofertę, z której chce skorzystać, abym mógł się zarejestrować do czatu. Na tej stronie również, abym mógł skorzystać z czatu, muszę zalogować. Ale nie mam możliwości się zalogowania, ponieważ nie mam konta. A konta jednocześnie na tej stronie nie jestem w stanie założyć. Zaraz coś mnie trafi 🙂

Może mi ktoś pomóc jak to działa, abym mógł czatować?

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Przez jaki czat mogę porozmawiać o ofercie Flex

@Rafi13 wejdź na stronę:

https://flex.orange.pl/

Na dole w zakładce POMOC jest zaloguj się do czata. Tam możesz porozmawiać na temat oferty FLEX.

Jeżeli nie masz jeszcze konta, to wystarczy pobrać aplikację FLEX:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.orange.rn.dop&hl=pl&gl=US

założyć konto, bez wykupienia oferty. Wtedy możesz na czacie porozmawiać również przez aplikacje, jak i przez podaną wyżej stronę www.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Przez jaki czat mogę porozmawiać o ofercie Flex

@Rafi13 , co chcesz wiedzieć 😉? Pomogę jak będę wiedział 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 22
  • 0

Przez jaki czat mogę porozmawiać o ofercie Flex

Po ściągnięciu apki mam Zaloguj się i Załóż konto. Jak wybieram Załóż konto, to każe mi wybrać ofertę i kliknąć Wybieram. I dopiero wtedy prosi mnie o podanie maila i hasła. dla mnie to jest rozpoczęcie wyboru oferty. Czyż nie tak?

Na stronie również byłem, ale tam do czatu można się dostać tylko mając już login i hasło.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 22
  • 0

Przez jaki czat mogę porozmawiać o ofercie Flex

Chciałbym wiedzieć, jak wygląda procedura przenoszenia numeru z Orange na Orange Flex.

Jak wygląda kwestia płatności (numer na firmę). Czy płacę po otrzymaniu faktury, czy jednak na zasadzie prepaida. Płatności chce dokonywać z rachunku firmowego. Nie znalazłem takiej opcji. Znalazłem informacje, iż płatności są dokonywane kartami, blikiem, albo wpłata na "środki Flex".


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Przez jaki czat mogę porozmawiać o ofercie Flex

Dotyczy przniesienia z innej sieci.

Zamawiasz w aplikacji wybierasz plan i zaznaczasz przeniesienie numeru. Kurier przywozi kartę lub możesz ją za darmo odebrać w salonie Orange przed zakładaniem konta. Szczegóły w Orange FLEX dla firm

Jak przenieść numer z innej sieci

Pokaż szczegóły
Podczas rejestracji zaznacz „Chcę przenieść numer do Flex” i wybierz datę transferu. Jak ją wybrać? Masz do wyboru dwie opcje: Jeśli wiesz, kiedy kończy się Twoja umowa lub korzystasz z oferty na kartę, wskaż dzień przeniesienia numeru samodzielnie. Ważne! Jeżeli Twoja umowa jeszcze się nie zakończyła, operator może naliczyć karę za wcześniejsze rozwiązanie umowy. Jeśli nie masz pewności, kiedy kończy Ci się umowa, pozwól nam sprawdzić to za Ciebie. Wybierz opcję „Jak najszybciej!”. Wszystkimi formalnościami zajmiemy się za Ciebie.

Możesz dokonać wpłat na flex na poczet planów lub podpiąć kartę debetową. Za każdą wplatę dostaniesz FV na maila. 

Płatności 

Pokaż szczegóły
Za wszystkie swoje usługi Flex płacisz za pomocą podpiętej karty płatniczej (kredytowej lub debetowej) albo z Twoich środków Flex, które możesz doładować w prosty sposób za pomocą BLIK-a.

Jeśli chodzi o karty, akceptujemy: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic i Maestro. Opłatę za Twój Plan będziemy pobierać automatycznie co miesiąc.

Co do przeniesienia z Orange na Orange FLEX. Możesz to zrobić na 180 dni przed końcem umowy. Karta SIM pozostaje ta sama z Orange. 🙂🟧📶

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przez jaki czat mogę porozmawiać o ofercie Flex

@Rafi13 , z moich wcześniejszych doświadczeń wiem, że nie mając ani oferty Flexa, a tym bardziej konta, rozmawiałem na czacie Flexa logując się z gmaila. Widnieje także w zakładce Pomoc opcja przez fb. Spróbować możesz, bo nie wiem, czy coś nie poblokowali zanim wybierzesz ofertę.Flexiu.JPG


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Przez jaki czat mogę porozmawiać o ofercie Flex

@Rafi13 , możesz także pozostawić numer telefonu i zamówić rozmowę tutaj.

 

Przejście z Orange dla firm na Orange FLEX dla firm jest bardzo proste i dokonasz to w chwilę przez aplikację. 📶😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 22
  • 0

Przez jaki czat mogę porozmawiać o ofercie Flex

Dzięki wielkie za informacje i pomoc od wszystkich. Rozmawiając z Orange przekierowywali mnie (jak również i boot), że jest możliwość na Flex tylko czatowania poprzez stronę www lub appkę. Nic nie było mowy o rozmowie telefonicznej. Nie chciałem sie logować poprzez FB, ani Gmaila. A o możliwości oddzwonienia do klienta, zorientowałem się już po fakcie wertując dalej stronę (i się wkurzyłem sam na siebie, że znalazłem tak późno 🙂 ale Orange zapewniał)Numer w końcu przeniosłem.

Informacyjnie, może się komuś przydać na przyszłość. Jeśli mamy numer w Orange i tak jak jest napisane, umowa kończy się w najbliższych 180 dniach, to jak zaznaczamy "przenoszę numer z Orange", to nie ma już opcji do zaznaczenia od kiedy, jak najszybciej lub jakieś innej opcji. Numer jest przenoszony w tym samym momencie, tego samego dnia. Może jest gdzieś ta informacja zapisana, lecz ja na nią nie trafiłem.

Jeszcze raz wielkie dzięki i życzę miłego dnia 🙂