Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

esim na Xiaomi 12T Pro


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 13
  • 0

esim na Xiaomi 12T Pro

Mam prośbę, pytanie. Niestety czat na flexie nie potrafi odpowiedzieć. Mam telefon Xiaomi 12T pro posiada on esim. Chciałem wymienić kartę na esim lecz po kliknięciu pobierz i instaluj nic się nie dzieje nie mogę zainstalować. Uaktywniłem sobie kartę dodatkową i tutaj dostaję kod QR, który bez problemu instaluję. Jak to zrobić z kartą główną??

19 ODPOW. 19
Anonim

Nie dotyczy

esim na Xiaomi 12T Pro

E-SIM jest dodatkową kartą, tego nie zmienisz, gro telefonów tak ma, to nic nie ograniczenia i w niczym nie przeszkadza 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

esim na Xiaomi 12T Pro

@lary zakładam, że wymianę karty glównej na eSIM wykonujesz na telefonie, który obsługuje eSIM. Jeżeli na takim, który nie obsługuje, to głównej karty nie wymienisz na eSIM. Dodatkową kartę na eSIM wymienisz na każdym smartfonie obsługującą apkę FLEX. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 13
  • 0

esim na Xiaomi 12T Pro

OK. A jak jest wtedy z roamingiem bo obiło mi się o uszy, że na dodatkowej karcie nie działa roaming. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 13
  • 0

esim na Xiaomi 12T Pro

Tak Xiaomi 12T Pro on obsługuje esim


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

esim na Xiaomi 12T Pro

@lary na dodatkowej karcie roaming nie działa. Czy możesz podesłać link ze specyfikacja swojego telefonu? Nie mogę nigdzie znaleźć informacji, że ten smartfon obsługuje eSIM.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

esim na Xiaomi 12T Pro

@laryfaktycznie, jest obsługa eSIM na tym telefonie, co podaje strona producenta: 

https://www.mi.com/global/support/esim?lang=en-001&tag=xiaomi-12t-pro

https://miuipolska.pl/xiaomi-12-t-pro-jest-pierwszym-smartfonem-xiaomi-globalnie-obslugujacym-karty-...

Niestety zauważyłem, że wspominają tylko o Orange, nic nie ma mowy o ofercie FLEX (inna platforma zarządzająca usługami niż pozostałe oferty Orange), więc stawiam, że FLEX-a nie sprawdzili. Aplikacja widocznie nie rozpoznaje obsługi eSIM, dlatego nie da się wymienić głównej karty na eSIM. Pewnie jeszcze będą poprawki.

Aby wymienić główną kartę na eSIM, proponuję użyć do tego celu telefon, który jest wspierany, np z dystrybucji Orange. Twój smartfon jest dopiero debiutem na rynku i mogą wystąpić jakieś niedociągnięcia. 

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 13
  • 0

esim na Xiaomi 12T Pro

Niestety nie mam takiego telefonu a poza tym to esim zainstalowałby się na innym telefonie. No nic zostaję narazie na esim jako karcie dodatkowej. Dziwne że nie główną kartę też powinienem dostać jako kod QR i wtedy wszystko by działało.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

esim na Xiaomi 12T Pro

@lary na innym nie zainstalowałby się eSIM, jak byś wygenerował kod QR. Ja testy robiłem na smartfonie myPhone Now eSIM:

https://www.orange.pl/esklep/smartfony/myphone/myphone-now-esim

Jest on z dystrybucji Orange i w apce FLEX główną kartę mogę zmienić na eSIM. Jak sprawdzałem na innym telefonie bez obsługi eSIM, to głównej karty nie dało się zmienić na eSIM.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 13
  • 0

esim na Xiaomi 12T Pro

Chodzi mi o to żeby na tym telefonie wygenerować kod QR do karty głównej tak jak do dodatkowej wtedy by wszystko działało.