Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

esim na Xiaomi 12T Pro

Anonim

Nie dotyczy

esim na Xiaomi 12T Pro


@ketrasaArturnapisał(-a)

@lary na innym nie zainstalowałby się eSIM, jak byś wygenerował kod QR. Ja testy robiłem na smartfonie myPhone Now eSIM:

https://www.orange.pl/esklep/smartfony/myphone/myphone-now-esim

Jest on z dystrybucji Orange i w apce FLEX główną kartę mogę zmienić na eSIM. Jak sprawdzałem na innym telefonie bez obsługi eSIM, 

bez 

to głównej karty nie dało się zmienić na eSIM.


Ty czytasz co piszesz? 

Jak telefon nie obsługuje e-SIM, to jej nie zainstalujesz😎

Dla jasności... Ani jako główną sim, ani jako dodatkową 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

esim na Xiaomi 12T Pro

@Anonim wygenerować można, nawet jak nie obsługuje, tylko, że wygenerować można na takim telefonie eSIM dodatkową.

Anonim

Nie dotyczy

esim na Xiaomi 12T Pro

Wygenerować możesz, ale jej nie zainstalujesz!!! 

Wypada czytać instrukcje obsługi, gro telefonów ma główną sim i dodatkową e-SIM, tyle ode mnie w temacie 😎


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 13
  • 0

esim na Xiaomi 12T Pro

To jak wygenerować taką kartę jako kod QR?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

esim na Xiaomi 12T Pro

@lary link do tematu, jak wgrywałem kartę eSIM FLEX z wygenerowanego kodu QR:

https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Wgrywanie-karty-eSIM-Orange-FLEX-na-telefonie-myPhone-Now-eSIM...

Anonim

Nie dotyczy

esim na Xiaomi 12T Pro

@ketrasaArtur z tego co piszesz, pełnego wsparcia nie ma myPhone dla E-SIM i pewnie ten Xiaomi z tematu w Orange, posilkowanie się kodami, jest rodem z zegarków 😎

Pewnie dlatego pisałeś o nie obsługiwania E-SIM, to nie tak, po prostu oprogramowanie telefonu nie dopracowane, miał to Samsung i iPhone, ale to naprawili, ja dlatego nadal zwykle sim używam, mniej z nimi problemów i usługi działają jak trzeba. 

Tak zgaduję że pewnie ta E-SIM w Xiaomi może usługi źle obsługiwać, zainstalował bym ją jako drugą, tylko do internetu 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

esim na Xiaomi 12T Pro

@Anonim może być tak jak piszesz. Xiaomi dopiero pierwszy smartfon wypuścił i może być niedopracowany. W przypadku myPhone Now eSIM, jest dodane oprogramowanie do obsługi eSIM, na tacce jest wklejona zwykła karta SIM. Sprawdzałem, czy zadziała u konkurencji, funkcjonuje prawidłowo, ale od konkurencji distaję już wygenerowane kody QR.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11607
  • 52

esim na Xiaomi 12T Pro


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Anonim może być tak jak piszesz. Xiaomi dopiero pierwszy smartfon wypuścił i może być niedopracowany. W przypadku myPhone Now eSIM, jest dodane oprogramowanie do obsługi eSIM, na tacce jest wklejona zwykła karta SIM. Sprawdzałem, czy zadziała u konkurencji, funkcjonuje prawidłowo, ale od konkurencji distaję już wygenerowane kody QR.


Ta zwykła karta sim na tacce to chip do obsługi e-sim, w normalnym telefonie jest na płycie głównej, ale MyPhone poszedł na skróty i dał to na tackę 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

esim na Xiaomi 12T Pro

@IreneuszCD  znowu zmieniłeś "nick"?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11607
  • 52

esim na Xiaomi 12T Pro

MO wygaszam i tylko FLEX zostaje 😉

Pewnie trochę zamieszałem, ale Przepraszam wszystkich 😉