Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru problem weryfikacji

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 45
  • 0

Przeniesienie numeru problem weryfikacji

Chciałem przenieść numer mojego ojca do Flex. Oczywiście cała procedura jest mi znana. Jednak nastąpił problem w momencie weryfikacji - wysłałem skan dowodu osobistego i selfie . Za każdym razem weryfikacja nie powiodła się. Po kontakcie z konsultantem okazało się że system odrzuca weryfikację bo uznaje że dowód osobisty jest po terminie ważności. Dowód jest jednak ważny bezterminowo - ojciec ma 77 lat i nie musi wymieniać swojego dotychczasowego dowodu, nawet posługuje się nim bezproblemowo w urzędach i w banku. Jak to przeskoczyć? Zaproponowano przeniesienie numeru najpierw do Orange a pozniej do Flex ale nie chcę nam się tyle kombinować. Nie ma też możliwości weryfikacji online przez bank....

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Przeniesienie numeru problem weryfikacji

@shallet możesz przenieść numer telefonu do oferty na kartę przez stronę internetową:

https://www.orange.pl/view/przenies-numer-do-orange

Kartę SIM dostarczy kurier. Po przeniesieniu do Orange na kartę, przeniesienie do FLEX już bez weryfikacji i trwa tylko chwilę.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Przeniesienie numeru problem weryfikacji

No niestety tutaj łatwo nie będzie. Miałem podobna sytuację, ale z osoba w rodzinie, ale wybrałem przez bank i nie było problemu. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Przeniesienie numeru problem weryfikacji

@shallet możesz przenieść numer telefonu do oferty na kartę przez stronę internetową:

https://www.orange.pl/view/przenies-numer-do-orange

Kartę SIM dostarczy kurier. Po przeniesieniu do Orange na kartę, przeniesienie do FLEX już bez weryfikacji i trwa tylko chwilę.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Przeniesienie numeru problem weryfikacji

@shallet Przypuszczam, że weryfikacja po prostu ma takie zasady w związku z wiekiem/weryfikacją ważności na DO. Może warto zerknąć na Moje ID? Może ta weryfikacja zda egzamin?

Jeśli nie, to jedyną opcja to przejście do Orange prepaid i potem migracja do Flexa jak doradził wcześniej @ketrasaArtur 

Ewentualnie  zrób cesje numeru na siebie, skoro i tak będziesz obsługiwał tacie konto...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Przeniesienie numeru problem weryfikacji

@agat13 Moje ID to też weryfikacja przez konto bankowe. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Przeniesienie numeru problem weryfikacji

@ketrasaArtur  jasne, ale ja goopi jestem


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Przeniesienie numeru problem weryfikacji

@agat13 czasami się człowiek zapędzi. Mi też się pomyłki zdarzają.