Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Apple Watch Ultra - nie działają połączenia i internet na dodatkowej karcie eSIM

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 1

Apple Watch Ultra - nie działają połączenia i internet na dodatkowej karcie eSIM

Witam

Posiadam od piątku Apple Watch Ultra. Przeszedłem na Flex i chciałem aby działała dodatkowa karta na zegarku. Niestety mam połączenie z siecią ale nie działa połączenie telefoniczne czy tez dane. Przy pomocy opcji chat nic nie udało się załatwić. Konsultant prosił o usuniecie karty oraz dodanie itd ale to nie pomaga. Czy ktoś już próbował uruchomić eSIM na Apple Watch Ultra.

 

Pozdrawiam

 

IMG-1614.jpgIMG-1615.jpg

 

 

 

__________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 1

Apple Watch Ultra - nie działają połączenia i internet na dodatkowej karcie eSIM

@agat13 dzięki za odpowiedź bo ona natchnęła mnie aby sprawdzić jeszcze jedną rzecz. Zegarek po właczeniu na telefonie trybu samolotowego nadal pokazywał że ma połączenie z telefonem. Wychodzi na to że bluetooth w telefonie jest wyłączony ale pewnie jakoś działa jako Low Energy. dopiero wyłączenie telefonu (zapewne też oddalenie się od niego) powoduje że sieć GSM zaczęła działać na zegarku. Można dzwonić, SMS i cała reszta działa.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Apple Watch Ultra - nie działają połączenia i internet na dodatkowej karcie eSIM

@kwegrzyn na liście wymienionych urządzeń do obsługi eSIM we FLEX:

https://flex.orange.pl/esim

nie ma Twojego zegarka. Pewnie z tego powodu mogą być trudności w działaniu usług na zegarku.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 1

Apple Watch Ultra - nie działają połączenia i internet na dodatkowej karcie eSIM

Dzięki za odpowiedź. Zgadza się że zegarka jeszcze nie ma na liście wspieranych zegarków. Chciałbym mimo to uzyskać informację kiedy Orange planuje dodać nowe zegarki serii 8 oraz Ultra. Stąd mój wpis na forum ponieważ kontaktując się z suportem nie uzyskałem żadnych sensownych informacji.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Apple Watch Ultra - nie działają połączenia i internet na dodatkowej karcie eSIM

@kwegrzyn my jako użytkownicy Orange również takich informacji nie posiadamy. Zakładam, że w niedługim czasie ten zegarek zostanie dodany do listy. Trzeba więc poczekać.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 1

Apple Watch Ultra - nie działają połączenia i internet na dodatkowej karcie eSIM

@ketrasaArtur  rozumiem, z informacji o forum widać iż są tu użytkownicy którzy są pracownikami więc liczyłem na ich odpowiedź.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53225
  • 617

Apple Watch Ultra - nie działają połączenia i internet na dodatkowej karcie eSIM

@kwegrzyn Zrób aktualizację smarta...Zerknij jaki masz tryb pracy urządzenia. Czy wszystkie usługi (full) czy tylko odbieranie powiadomień.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 1

Apple Watch Ultra - nie działają połączenia i internet na dodatkowej karcie eSIM

@agat13 dzięki za odpowiedź bo ona natchnęła mnie aby sprawdzić jeszcze jedną rzecz. Zegarek po właczeniu na telefonie trybu samolotowego nadal pokazywał że ma połączenie z telefonem. Wychodzi na to że bluetooth w telefonie jest wyłączony ale pewnie jakoś działa jako Low Energy. dopiero wyłączenie telefonu (zapewne też oddalenie się od niego) powoduje że sieć GSM zaczęła działać na zegarku. Można dzwonić, SMS i cała reszta działa.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53225
  • 617

Apple Watch Ultra - nie działają połączenia i internet na dodatkowej karcie eSIM

@kwegrzyn Super, ważne, że działa...potwierdza się fakt, że czasem najgłupszy pomysł może poddać rozwiązanie problemu 🙂