Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Promo na game pass


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Promo na game pass

Tańszy game pass

IMG_20200915_093941.jpg

14 ODPOW. 14

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Promo na game pass

Tyłu graczy na NO się udziela, a zainteresowania promocją dla graczy mizerne.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Promo na game pass

@Piotrekk85 ale to do określonych serwerów?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Promo na game pass

Tych co są w gamepassie. Na razie tych serwisów mało.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Promo na game pass

Tak więc jak oferta w gamę pasie nie będzie poszerzona, to usługa niszowa.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Promo na game pass

twitch jest dużym bonusem - tylko pytanie na ile internet mobilny dobry do tego...

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Promo na game pass

Też racja, internet mobilny szczególnie w godzinach wieczornych może być nie za dobry do grania online. Może to dobre rozwiązanie dla osób, które znajdują się w zasięgu sieci 5G. Ciekawe jak ping wygląda obecnie w sieci 5G i LTE z agregacją pasma i bez.

Anonim

Nie dotyczy

Promo na game pass

@ketrasaArturCo do tych graczy udzielających się na tym forum. Zauważ, że my nie udzielamy się po to, aby korzystać ze śmiesznych (tak, w pełni świadom jestem tego słowa) promocji, dających nielimitowany dostęp do Twitcha, Discorda i Pokemon Go, czyli gry, w którą gra już absolutnie nisza - ucichło o niej praktycznie całkiem. I niczego więcej.

My udzielamy się tutaj właściwie tylko po to, aby naświetlić problem beznadziejnego peeringu Orange - wiem, że to nie wątek o tym - ale co nam da nielimitowany Twitch na mobilnym, no może jeszcze Discord - z tego co raz więcej ludzi korzysta. Nic nam to nie da, bo grać nie da się ani na mobilnym, ani na stacjonarnym łączu - bo pakiety chodzą przez pół Europy żeby wrócić do tego samego miasta.

 

Może Orange powinno skupić się na poprawie peeringu, a nie wstawianiu śmiesznych promocji - wtedy zainteresowanie usługami od Orange byłoby większe. A tak to nie opłaca się trzymać telefonów w Orange a internetu od innego dostawcy, skoro już praktycznie każdy większy ISP jest albo MNO, albo MVNO.

 

Gracze w Orange nie są zadowoleni, o tym wiemy wszyscy. I nie będą - bo Orange nic z tym nie zrobi. Będzie rzucać promocjami, z których skorzysta niewielka garstka klientów - co sam zauważyłeś.

 

Graczom zależy na czymś innym, niż promocjach typu Game Pass.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Promo na game pass

Mało kto narzeka na gry na mobilnym Orange.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Promo na game pass

@Anonim dzięki za wyjaśnienie. Co jakiś czas pojawiają się tematy na temat grania przez internet od Orange. Sam nie gram, więc nie mam takiego doświadczenia jak Ty, ale dobrze pamiętam czasy Neostrady z pingiem na poziomie prawie 100 ms. Miałem wtedy dzielone łącze z bratem i jak tylko po pracy zacząłem pobierać film z netu, od razu Braciak zwracał uwagę, że nie może pograć, bo ping mu skacze po wyżej 120 ms. 

Reasumując, dobrze prawisz, aby Orange zabrał się za poprawę jakości sieci, niż oferował promocje, które przydadzą się garstce. Ja nie skorzystam z gamę pass.